Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, őszintén! Örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, őszintén! Örülnétek ennek? Vagy furcsának találnátok?

Figyelt kérdés
Ha kapnátok egy szerelmes levelet, miképp vélekednétek róla? Névtelen levélről van szó, célzásokkal!

2015. febr. 2. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha névtelenül kapnám, szinte 100%-ig arra gondolnék, hogy valaki csak szórakozik.
2015. febr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
küldd el a levelet és akkor még magáról a levélről is mondok véleményt :)
2015. febr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha névtelen, mit gondoljak? Még reagálni se lehet rá...


23/F

2015. febr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Meglepődnék.

Örülni akkor örülnék ha tudnám, hogy kitől van és, hogy az akitől van azaz illető kell e nekem :)

2015. febr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Azt mondjuk egyből tudnám, hogy nő, vagy férfi írta.

Ha ellenkező nemű, akkor azért örülnék, hogy valakinek ilyen vonatkozásban jutottam eszébe, még ha szivat is. Ezek mögött mindíg van némi incselkedés.

2015. febr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindkettő. Furcsának találnám mert váratlanul érne, de minden fiú szokott örülni az ilyennek szerintem még akkor is, ha a lány aki írta nem az esete.
2015. febr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az hogy kitől van, csak rajtatok áll, lesznek ott célzások amik segítségével egy kis logikával kitalálhatjátok hogy ki az illető!
2015. febr. 2. 17:54
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem ez gáz, vállald fel, én nem találgatnék megy a kukába.
2015. febr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tartanám furának, talán még tetszene is a dolog, de nem hiszem, hogy elkezdenék nyomozgatni.
2015. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Először meglepődnék, aztán azt hinném hogy valaki csak szórakozott.
2015. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!