Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti utána mennétek?

Figyelt kérdés

Ha a barátnötők/barátotok meghalna mondjuk egy balesetben ti utána mennétek?

Én utána mennék:) Csak az miatt tettem fel a kérdést mert amúgy is félek hogy elveszítem az egyetlen szerelmem,életem értelmét mert na ebben a világban bármi rossz történhet ,meg én amúgy is sokat szoktam agyalni és ha valami eszembe jut akkor azon agyalok.19/f


2015. febr. 2. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, több eszem van annál.
2015. febr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Igazából neki jobb lesz ha te is elpatkolsz? nem lesz neki jobb ellenben elszomoritasz 1 csomó embert akik szeretnek te ütödött... Szép dolog volna.. de pl ha már gyereked lesz? akkoris mész utána? azok meg árvák lesznek? vagy hogy gondolod?
2015. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem...
2015. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem.
2015. febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Elég gáz, ha valaki más életed értelme. Miért nem törsz világuralomra? Miért nem találsz fel valamit?
2015. febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem. Bármennyire is úgy tűnik romantikusnak (vagy tudom is én minek), azért mégiscsak a saját életedtől válnál meg. Meg igazából nem nagyon tudod, hogy mi van a másik oldalon. Mi van, ha nincs is semmilyen túlvilág csak valami sötét hely? Akkor meg nem volt értelme az egésznek. Akkor már emlékezni sem tudok a szerelmemre többet. A nagy semmiben mire is emlékeznék? Szóval inkább kivárnám a saját időmet, mert addig megvan az emlék meg a sok szeretet, amit tőle kaptam, ha meg meghalok, akkor meg vagy találkozok vele vagy nem. És szerintem utána nem lennék képes újra összejönni valakivel vagy összeházasodni valakivel.
2015. febr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nagyon naiv és buta vagy. De majd hátha kinövöd.

21/L

2015. febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nem

22l

2015. febr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. febr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem kell kioktatni azért,a kérdés elméleti.
2015. febr. 2. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!