Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha sok vagyok Neki, ha most egyelőre elege van magából a párkapcsolatból?

Figyelt kérdés
8 hónap után szakítani akar. mondjuk minden nap érdeklődik, de nem tudom, ennek mi a jelentése? Sokat dolgozik, a párkapcsolatba magába unt bele, nem engem utált meg. Mit lehet ilyenkor tenni?
2015. febr. 2. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:

keresd meg, kivel szűrte össze a levet


de ő nem is!!! gondolod te


de igen...

2015. febr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány?
2015. febr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy: akkor ne keresd, várd meg, míg ő keres. Ha nem fog írni, meg teperni, akkor ez a kapcsolat megbukott.

Ha fiú vagy: akkor is meggondolandó ez az egész keresés dolog, viszont, ha sok vagy neki, akkor ott már van valami gubanc.

Mindkettő esetben, mélyebben kellene megbeszélnetek a dolgokat. Kérd meg, hogy beszéljen veled őszintén, mert teljesen össze zavar Téged.

2015. febr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3 -Lány vagyok...


#1 -99%, hogy nincs senkije.

2015. febr. 2. 19:28
 5/6 A kérdező kommentje:
A teperés az ugye nem az, hogy naponta ír, érdeklődik, hogy vagyok... ettől több kell? 4-5 napja mondta ki komolyabban, azóta pár mondatot szokott minden nap írni.
2015. febr. 2. 19:29
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Ez egyáltalán nem azt tükrözi, hogy szeretne:/ Ne haragudj, hogy ezt így kerek perec leírtam, de ez az igazság. Mondd meg neki, hogy beszéljétek meg, mi is legyen, mert ennek így semmi értelme, hogy 5 naponta beszéltek, hogy szia, mizu?, semmi, oké. Ha ő 5 naponta keres, akkor gondolom nem keresed, és jól is teszed, ha így van. Ne írj rá, ne hívd, várd meg, hogy ő tegye mindezeket! És ha nem teszi, kérd meg, beszéljen veled őszintén, mert csak akkor tudjátok ezt megjavítani, ha mind a ketten akarjátok.
2015. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!