Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál hozzá ha?

Figyelt kérdés
a barátodról kiderülne h hazudott neked és és te vagy életében a 2. barátnője és csak az első komoly kapcsolata és csak azért nem mondta ezt el neked mert félt h rosszat gondolnál róla vagy lúzernek tartanád. Mellesleg 23 éves fiú vagyok
2015. febr. 3. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Gáznak tartanálak... bár furcsállanám, ha veled járnék, mert a nőkhöz vonzódom.


F

2015. febr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok az a sokáig haragtartó típus, de egy ideig biztos mérgelődnék. Na de nem azért hogy mi derült ki, hogy előttem csak egy barátnője volt és úgy néz ki vagyok olyan fontos neki hogy hosszabb távon gondolkodjon a kapcsuolatunkat illetően. Ha belegondolsz ez mégjól is esik a llánynak, örül hogy fontos valakinek.

Ami bosszantana az a hazugság. Na meg ugye attól is függ hogy mekkorát hazudott az illető. Szerintem semmi szégyellnivaló nincs abban, hogy van egy olyan férfi aki nem ment végig az összes környékbeli csajon. Én ezt igx látom. Szerintem értelmetlen hazugság volt. Szakítóok nem lenne, de ha már emiatt hazudni kellett az elején.. A továbbiakban meg kellene próbálni őszintének lenni.

2015. febr. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elgondolkodnék, hogy biztos veled akarok-e a továbbiakban lenni.

Nem azért, mert zavarna, hogy kevés lánnyal voltál, az még jobb is, hanem azért, mert hazudtál.

Személy szerint utálom a hazugságokat, és elég szánalmas, hogy nem mered magad felvállalni.

2015. febr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kerül szóba,nem kell még elmondani :)
2015. febr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok, még szám szerint is.


Szerintem ha hülye vagy, akkor elmondod a lánynak. Ha okos vagy, akkor nem mondod el.

Tartsd meg inkább ezt az infót magadnak.


21/F

2015. febr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én már kb a kapcsolatunk elején el akartam neki mondani h mi van, de akkor lett az egyik barátnőjének is barátja, ugyan olyan mint én és nekem is mondta h milyen gáz az ilyen pasi akinek 18 évesen még nem volt barátnője, ne értsetek félre, a barátnőm nem 1 ítélkezős fajta csak van véleménye...
2015. febr. 3. 09:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Amiatt lennék szomorú, hogy nem mondta el, mert attól félt, hogy gáznak fogom tartani. Az én barátom 22 volt, amikor megismertem és neki is én voltam a második, és az első komoly kapcsolata. Egyáltalán nem zavart, nagyon szerettem. Ebben nincs semmi gáz, sőt. Örülnék is neki, ha a barátom nem dugott volna szét előttem 15 lányt. Az zavarna, hogy nem volt velem őszinte, de az nagyon.

20/L

2015. febr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A hazugság mindig gáz. Az nem lenne baj, ha kiderülne, hogy én vagyok neki a 2. barátnője. Van ennél sokkal rosszabb dolog is.
2015. febr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne okold magad! A barátnőd tehet róla! Ha mégis elmondod Neki, és ha Neki áll feljebb a "hazugságod" miatt, akkor nyugodtan hányd a szemére a felszínes kiakadását. Meg azt is, hogy: Így legyen őszinte az ember egy nővel. Még hogy nem ítélkezős fajta. Véleményét tartsa meg magának, kíváncsi lennék Neki hány csávója volt előtted.
2015. márc. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!