Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felrepes bevallasa? Aki bevallotta mi lett a vege?

Figyelt kérdés
Ha lebukott vagy mastol derült ki mi lett a vege?mire lehet szamitani ha bevallod v eltitkolod,ameddig lehet:) meseljetek kivel törtent meg?mi lett a vege?
2015. febr. 3. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne titkold. Nekem a baràtom hónapokig titkolta, és jobban fájt az hogy nap mint nap a szemembe tudott nézni és nem sült le a bőr a képéről...
2015. febr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szeretnéd bevallani, csak nem tudod hogy jössz ki belőle?
2015. febr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg csak olvastam egy cikket,amiben az àllt h jobb hallgatni.csak kivancsi vagyok.a baratod lebukott?vagy elmondta?
2015. febr. 3. 10:52
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Volt olyan csajom aki megcsalt és megtudtam. Következő nap találkoztunk és teljesen természetesen viselkedtem.

Elmentünk moziba majd a végén közölte Velem, hogy tegnap piásan lefeküdt egy sráccal. Megkérdeztem, hogy miért tette, de nem válaszolt rá semmit, csak annyit mondott, hogy nagyon sajnálja. Megpusziltam az arcát és otthagytam mint egy követ.

37F

2015. febr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#1vagyok,nekem elmondta,nem lebukott,de már éreztem is egy ideje ,hogy valami nem oké
2015. febr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ilyen törtenetekre voltam kivancsi :) bocsanat lehet valaki megerint ha beszel rola.csak erdekel h tenyleg mennyi az esely ra h valaki öszinten vall.vagy ha nem mi sült ki belöle
2015. febr. 3. 10:56
 7/13 anonim ***** válasza:

Annyira nem érint meg,mert azóta is nap mint nap eszembe jut.

A bizalom sajnos így már nm 100% , de ezt ő rontotta el.. Ez van

2015. febr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a megcsalt fél oldaláról tudok nyilatkozni: mindenképpen jobb az, ha bevallja. Mármint, ha egyszeri alkalomról volt szó, az még csak-csak, de ha hosszas szeretői viszonyról, akkor azt már nem mondhatja, hogy de különben szeret és fontos vagyok neki és minden, akkor már csak azért vagyok neki, mert gyáva szakítani. Volt egy exem, aki sokáig csalt, azzal az érvvel, hogy de hát én eljöttem koliba, itt biztos végigment rajtam fél épület. Ugyan már. Hűséges voltam hozzá végig, a legjobb barátjától kellett megtudnom, hogy amúgy van másik barátnője. De még a pasinak állt felljebb, hogy hogy vádaskodhatok, és végül veszekedést provokált, és FACEBOOKON szakított. Te jó ég. Szánalmas volt. Ha egy hazalátogatásom alkalmával azt mondja, hogy figyelj, ne haragudj, a távolság meg hogy ritkán találkozunk, nekem nem oké, találtam mást, szeretnék szakítani az ezerszer jobb lett volna, mint a tudat, hogy előző nap más nőbe dugta azt, amit később belém... És képes volt azt hazudni, hogy szeret engem. Dehogy szeretett. Aki viszonyra képes, az nem szerelmes. Annál mindenképpen tisztább az, ha bevallja már rögtön az elején, és szakít. Mindenki jobban jár. Ez így megalázó, nem csak fájdalmas. Főleg, hogy nem is tudta a szemembe mondani.
2015. febr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Anno az exem, bevallotta, de mikor már szorult a hurok, meg voltak utalások, megváltozott viselkedés.. ect.. Csak azt hitte nem tudom.

A mai napig tisztán emlékszem, pedig nem ma volt! De csak a lényeget, mert.. szal elmondta, én lesokkolva álltam, majd a végén, önkéntelenül is egy hatalmas pofont kapott. Egy világ omlott össze bennem, $z@r dolog, de nem is ez fájt, hanem, hogy beleszeretett.

Szakítás persze.


N

2015. febr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Paromnak is voltak fura dolgai vagyis nem is furak csak mindig mastol derült ki es csalodtam benne h gyava nyul.elvileg megcsalas nem törtent de nem tudom mit tegyek.rajöttem h titkolozik es nem meri felvallalni a dolgait.babaprojektet akar a nyaron de ketsegbe vagyok esve h tenyleg bizzak es higgyek neki.nagyon szeretem es kerdeztem mar töle azt mondta sose csalt meg es sose hazudott de azert egy ket füllentese mar kiderült.remelem nem

Banom meg.tudom h szeret de nem merek megbizni benne 100 szazalekig.:(

2015. febr. 3. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!