Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok egy pasival. Eleinte csak szex kapcsolatnak gondoltam. De az is ritkázódott, mert nem akart. De elhívott, elvoltunk, együtt aludtunk miegymás. Majd jött az a részéről, hogy nekem nem valódiak az érzéseim, nem vállalom fel, nem veszem őt komolyan...

Akkor többet adtam magamból és kezdetem többet is érezni. Utána meg eléggé úgy éreztem hogy sz@rik a fejemre. De azért keresett, találkoztunk de már olyan volt mintha csak ismerősök lennénk, csak csókkal. Érett a dolog hogy befejezzem vele.

1hónapja egy rosszul sikerült szex után közölte hogy hagyjuk rá az egészet, (mert kínos hogy nem tud egyikünk sem elélvezni)... engem állított be bénának (elmondtam neki hogy ez azért nem teljen így van! Meg hogy mi az oka amiért nem tudok elmenni! = Ő)aztán hogy ő nem akar komoly kapcsolatot, nem ígért nekem semmit ...

Jó, mondom rendben. Nem ellenkeztem mert bennem is érett ez a dolog.

Majd búcsúzáskor megcsókolt. Ezek után sűrűbben keresett és érdeklődött utánam, eljött a melóhelyemre, megcsókolt ...

Ez ment egy hétig, majd hogy elmegyek e hozzá? Mondom nem, mért mennék hisz vége van.

Majd hosszas beszélgetés után elmentem, adván egy uccsó lehetőséget. 1 hónapig minden okénak mondható volt,klasszul elvoltunk egymás társaságában ... leszámítva hogy nem szexeltünk, .. mert hogy mindig fáradt volt, vagy más baja. Kezdtem megelégelni, de nem mondtam neki semmit.

A legutóbbi találkozásunk alkalmával gondoltam befejezem vele, eltelt egy hónap, és még nem is szexeltünk, hogy most akkor mi van?!

És aznap szexeltünk, olyat mint még soha, figyelmes volt, bókolt, kedveskedett. Vmi megváltozott benne, vagy nem tudom. Jó érzés töltött el.

Majd kedvesen közölte: "köszönöm hogy ilyen kedves voltál velem és a sok símogatást, sokat jelentett" Mondom ezt most mért mondod? Hát hogy lelkileg ki volt. Miért? (nem tudtam hová rakni)

És most jön a pofon: az exe miatt, (aki már fél éve szakított vele).. és ezért nem szexeltünk, mert lelkileg odavolt.

Később tudatosult bennem, hogy eddig csak egy pótlék/vigasz voltam számára!? Ebben az 1 hónapban, vagy egész végig?? Sok mindent el tudok viselni, ..de azért önérzet is van a világon!

De most ezeket mért mondta el nekem??

Még mindig az exe jár a fejében, vagy ezzel lezárta??

Ki folytatná vele? És ki dobná??


2015. febr. 3. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hosszú...
2015. febr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én nem folytatnám vele ezt a dolgot.

Amiért az exe miatt lelkileg kivan, ne rajtam vezesse le.

2015. febr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Dobnám, még az exes dolog nélkül is. Azzal meg pláne.
2015. febr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem felejtette el az exét, és elég sok esélyt adtál már neki... Ha nincs benned erős érzeli kötelék dobd ki!
2015. febr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 opened paradise ***** válasza:

Szerintem ez alapjáraton nem egy erős dolog,de neked kell tudnod.

Ha mostmár tényleg jó és marad is az,akkor át kéne gondolni.

2015. febr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ennyit itt élő ember nem fog elolvasni..

Fogalmazz tömörebben jó?

2015. febr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
El se kezdtem volna, mert nem vagyok pótlék. Nyilván tudtad, hogy előtted volt egy csaja, innentől egyértelmű, ha nem járni akar veled, akkor pótlék vagy. De ha eljutok oda egy pasival, hogy nem tud kielégíteni, akkor többet szóba se állok vele. Szóval a helyedben dobnám, ha már eddig elmentetek.
2015. febr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na akkor én LERÖVIDÍTEM!


Van egy lány és egy fiú a fiú elkápráztatta a lányt profi színész volt azt mondta és tette amit a lány hallani akart.

Aztán egy nap kibújt a szög a zsákból és a fiúnak ennyi elég volt mert képbe került megint az ex.

A csaj nagyot koppant h ki lett használva.

ÉS most szomorú és ideges hogy hogy létezhet ilyen szemét fiúka....ejjnye ejjnye...

2015. febr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jesszus, amikor olvastam, azt hittem, hogy az a baja meg azért kedves, mert beléd szeretett...

Aztán az ex!!! Na ez egy nagy csavar volt a történetben.

Én azonnal megszüntetnék vele minden kapcsolatot!

Bár ha csak szex kapcsolatnak indult akkor nem tudom mire számítottál...ott szex van és az nem számít, hogy kire gondol..vagy most ez zavar, hogy pótlék voltál? így is úgy is kihasznál..nem mindegy akkor?

Szexkapcsolattól nem tudom miért vártál többet...

De szüntess meg vele minden kapcsolatot....

2015. febr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért ez elég egyoldalúra sikeredett.....

Tudtál arról, hogy nemrég volt egy szakítása? Nem volt depis? Gyakran felemlegette az exét?

Az Általad leírtak alapján ez szexkapcsolatnak indult....hát ez Nekem sántit. Ha egy férfi nem tud elmenni szex közben ott komoly mentális problémák vannak....olyan érzése van, hogy rossz amit csinál és teljesen leblokkol...persze hogy nem erőlteti utána a szexet, mert képtelen rá!!!

Nem Vagy közömbös számára, ezért ezerrel beléd kapaszkodott és Te akarva-akaratlanul segítettél rajta túllendülni az egészen...és leginkább a türelmeddel. Hogy kihasznált volna....lehet de nem dobott el.....benned van sértettség amiért fél évet küzdöttél vele.

Kíváncsi vagy milyen ember is valójában? Amikor összeszedte magát jó volt vele a szex? Ne a múlton kattogj hanem segíts neki talpra állni és hálás lesz!!!

Fél év az semmi, nekem volt olyan Nővel kapcsolatom aki 2évvel azután, hogy özvegy lett sírva fakadt szeretkezés közben...és rohadtul nem volt szándékos!! A mélyérzésű emberek sajátossága, hogy nagyon nehezen felejtenek és minden apróságot a lelkükre vesznek....viszont nagyon jó partnerek tudnak lenni, ha biztonságos környezetben vannak.

37F

2015. febr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!