Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van együtt vele ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van együtt vele ha megcsalja?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés, mert sajnos sok ilyen van, de akinek van kapcsolata, ráadásul pár hónapja és emellett megcsalja a bnőjét, csajozgat, flörtölget a srác...

Az ilyennek minek akkor kapcsolat, ráadásul közös nyaralást tervez a bnőjével.

h


2015. febr. 3. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok luk, betömjük mind
2015. febr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolja komolyan a parjaval, de kell a biztos punci.. Az ember, mint a majom.. Akkor engedi el az egyik agat, ha mar belekapaszkodott a masikba.. szerintem
2015. febr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi az a h a végén?
2015. febr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hermafrodita
2015. febr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

az véletlen odakerült.

Ő magát kb sztárnak képzeli , és azt hiszi magáról h mindenkit megkaphat.

Sajnos nekem is volt közöm hozzá pár hónapig, és jól meghülyített.

Először eljátszotta h mennyire fontos vagyok stb,aztán persze leesett h mire ment ki a játék.

De az a gáz, ezek ellenére még folyton a szexel jön nekem, meg h hazavihet e stb, de annyira undoritó hogy már fáj.És tudom h van neki más is, nem csak a csaj.

2015. febr. 3. 23:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Barátnőd neked a barátnője? Miért érdekel ennyire? Irigység?
2015. febr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem, nem a barátnőm.

Igen régen érdekelt, mára megismertem és nem kéne ilyen pasi.

Az érdekel hogy az ilyennek mi a szándékai mert velem már ezt megjátszotta, gondolom engem is megcsalt nem is egyszer akkor.

2015. febr. 3. 23:35
 8/8 anonim ***** válasza:

A megszerzés, a játék, a hódítás, az uralás, az önértékelés fenntartása mások által, stb.

Ki tudja, hogy neki ezek közül vagy ezen túl mi lehet?

2015. febr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!