Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti 100 százalékban bíztok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti 100 százalékban bíztok a párotokban?

Figyelt kérdés
Én bizom pàromban bár csak 99,9 szàzalékban.mostanaban voltak dolgok amiket nem mondott el mert nem akart vezekedni de mastol viszont megtudtam.azota kicsit megcsappantam mert csalodtam benne.azt mondja bizzak benne és sose màs szavànak higgyek.viszont en olyan vagyok ha valamit mastol hallok patommal kapcsolatosan rakerdezek de azert ha olyan a dolog ovatosan tapogatozom h kideritsem ki hazudik.ö viszont nem ilyen.bar en sose hoztam kinos helyzetkbe mint amit en kaptam töle parszor.en vagyok a buta hogy azert utanajarok ha valami nem oke?vagy teljesen bizzak patomban?mi a tapasztalatotok?
2015. febr. 4. 10:20
 1/3 PearlDiver ***** válasza:

Én ösztönösen bíznék benne 100%-ban, és ő is 100%-ban hűséges szeretne lenni. Csakhogy kicsit kelekótya, nem mindig jól méri fel, hogy egy-egy srác mit akar tőle és volt, hogy ebből komolyabb félreértések származtak. Ez elég rosszul esett, de sikerült túllendülnünk rajta, és mindketten úgy érezzük hogy fejlődött az ítélőképessége az eset által.

Szóval én bízom benne, de inkább óvatos vagyok ha bármilyen harmadik fél felbukkan, és őt is figyelmeztetem, hogy legyen észnél.

Ha viszont a párod azért nem mond el valamit, mert nem akar veszekedni, akkor gondolkodj el rajta, miért tart a veszekedéstől? Nem lehet, hogy neked is finomítani kéne a kommunikációs stílusodon?

2015. febr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sosem voltam feltekeny tipus,sose faggattoztam.azthittem mindent megbeszelünk.aztan megtudtam h a kolleganöje odavan erte.söt egy pletyi is keringett h moziban voltak.ezt tudom h nem igaz,csak a csaj talalta ki valoszinü.volt h ceged vacsora volt es azt mondta nem mehetek,aztan kiderült h mindenki vitt valakijet.nem is faggadtam rola lehet h egyedül akart menni.de akkoris hazudott.egy ket füllentesen rajtakaptam,lehet nem akart megbantani de csalodtam benne es rossz volt mastol megtudnom dolgokat,mert mindenki ugy mondta minthogy termeszetesen tudom ezeket.es ez esett rosszul.h negse mondta el pedig mindenki azthitte tudom es sokszor kellemetlen helyzetbe kerültem:( es azert megviselt
2015. febr. 4. 10:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Én abszolút nem vagyok féltékeny típus, 100%-ig bízom a barátnőmben, mehet barátnőivel ide-oda, bár ritkán szokott elmenni velük. Viszont ha egyszer kiderülne valami, pl. hogy fiúval mentek kettesben valahova (és nem szólna róla), akkor végérvényesen elvesztené a bizalmamat, és onnantól kezdve gyakorlatilag vége is lenne a kapcsolatunknak.
2015. febr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!