Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek otthagyná értem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek otthagyná értem?

Figyelt kérdés
Az a lényeg van egy csaj.. nagyon szép. Ugyan oda járunk floorball-ozni.. Rá irtam facebookon és nagyon kedves meg minden.. nagyon megnyílt, de kiderült hogy van pasija... de úgy érzem hogy bejövök neki... abból amiket ír meg mindig küld képeket magáról.. Szerintetek ott hagyná értem a pasiját ?
2015. febr. 4. 13:45
 1/10 Jázi :) ***** válasza:

Honnan tudjuk?

Sok mindentől függ. De nem nagyon érdemes az ilyesmibe belemászni.

2015. febr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ElnökÚr ***** válasza:
Ne szedd szét őket mert széttéplek,és megetetlek a disznókkal öcsi!
2015. febr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka...
2015. febr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Hát, ha értem otthagyna valakit akkor bennem meg az lenne, hogy engem is otthagy majd egyszer. 21/F
2015. febr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 opened paradise ***** válasza:
És utána nem félnél,hogy tőled is ugyanilyen könnyen el fogják venni?
2015. febr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kösz mindenki.. Nem nem félnék... jó azt írjátok hogy ne szedjem szét őket meg hogy ne mászak bele ilyenbe de ha egyszer kell nekem a csaj akkor mitcsináljak ?
2015. febr. 4. 13:52
 7/10 anonim ***** válasza:
eddig 3 lány volt aki megmondta hogy nagyon szeret ès tökéletes vagyok neki stb volt barátjuk gondolkodás nèlkül otthagyták volna de èn meg nem akartam szètszedni egy kapcsolatot se :)
2015. febr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg lány küldözget nekem képet, mert jóban vagyunk, olyanok, mint egy-egy privát instagram. Ez még semmit nem jelent, attól még ugyanúgy csak barátok vagyunk.
2015. febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Neked nem kell csinálnod semmit. Ha a lánynak tényleg annyira tetszel, akkor ott hagyja a barátját érted. Ha nem akarja ott hagyni, akkor meg csak az esélyeidet csökkented, ha mégis nyomulsz rá.


Egyik válaszolónak: ha egy lány már mást szeret és el akarja érte hagyni a párját, akkor ott nem te szeded szét a kapcsolatot, az a kapcsolat már alapjaiban összedőlt.

2015. febr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bár nő vagyok, de nekem nem kellene olyan férfi, aki értem hagyja ott a párját. Aki megteszi egyszer, az legközelebb is megteszi ha jön egy jobb.
2015. febr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!