Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok! A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok! A barátom más lánynak írogatott hogy szereti és hogy csak vele akar lenni. Aztán azt mondta hogy csak azért írta hogy legyen valakije. Akkor most csak azért van velem hogy legyen valakije?

Figyelt kérdés
ex, kapcsolat, barát, féltékenység
2015. febr. 4. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Komolyan el kellene tiltani titeket a Facebooktól.
2015. febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy hívják a fiút? Lehet az én párom
2015. febr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia, most ezt úgy irta neki hogy együtt vagytok ? Mert picit zavaros, mert ha igen akkor elég valószínű bár te látod őt hogy szeret e
2015. febr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Költői kérdés: de ezt te bevetted?
2015. febr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocs de ritka ostoba vagy ha ezt te el is hiszed.

Jó hülyének néz téged.

2015. febr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most tényleg, miért piszkáljátok meg "ostobázzátok" le ?

Gyerek még, hát kérdez. Na és ?

2015. febr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!