Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gazdag nőnek lehet átlag párja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag nőnek lehet átlag párja?

Figyelt kérdés
Gazdag nőnek lehet olyan párja aki teljesen átlagos? Tehát dolgozik van egy fix fizetése stb... És itt tényleg gazdagokra gondolok akik mindent megengedhetnek maguknak! Össze jöhet egy ilyen dolog lehet esélye a fiúnak vagy értelmetlen és a gazdag nők csak gazdag palikat keresnek?

2015. febr. 4. 14:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
nem, egyszerűen azért mert nem mesevilgában élsz, így azok a körök, ahol ők mozognak,te nem tudsz bekerülni, így esélyed sincs megismerni
2015. febr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Hogyne lehetne,csak nem biztos hogy felvállalja.Végül is kitartja a fiút.Számítani kell rá,hogy valamiben hibás a nő.(csúnya,nem csinos,természetbeli hibák)
2015. febr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
Gazdag nőnek nem feltétlenül gazdag kell, hanem inkább egy friss hús, aki kielégíti.
2015. febr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Láttam már erre példát hogy gazdag a nő és átlagos a pali persze nem olyan sűrűn de van rá példa
2015. febr. 4. 14:11
 5/14 anonim ***** válasza:
A legtöbb nagyon gazdag nőnek annyi problémája van, hogy a szexre már egyáltalán nem marad ideje.
2015. febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Természetesen az esély megvan rá, de szerintem ritka, hogy egy gazdag nő eleve olyan körökben mozogjon, ahol ilyen közel kerülhet egy "átlagos" férfihoz. Valószínűleg jóval nagyobb arányban van ezeknek a hölgyeknek hozzájuk hasonló anyagi helyzetű partnerük.
2015. febr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Igazán gazdag nőnek nagyon-nagyon-nagyon-nagyon ritka, hogy átlag pasija legyen.

Nézzük a külsőt: Átlagos vagy, nem tudsz megvenni egy közepes-magas kategóriájú öltönyt/kabátot/stb. amiben megjelenhetsz vele. Valószínű olyan Férfit akar aki meg tud vele jelenni egy összejövetelen.


Presztízs: Mit mond Rólad? Ő a 20. könyvelő a Nevenincs Kft-nél? Valószínű olyan Férfit keres, aki elért nagyjából annyit amennyit ő.


Belső: Ha nem örökölt, hanem maga épített fel valamit akkor szerinted átlagos kiscsávó kell neki? Valószínű olyan Férfit keres, aki hasonló eredményekre képes mint ő.


Lehetsz szerető, sőt férj is.. de pudlikutya leszel. Ismerek nagyon gazdag nőt akinek nem annyira gazdag férje van aki egész nap azt hallgatja: ezt csináld, azt csináld, ide gyere, oda menj, gyereket hozd, gyereket vidd, ne mondd ezt ne tedd azt.


Ugyanúgy viselkednek mint a gazdag férfiak.

2015. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Atyaég, milyen jókat nevettem a válaszokon, köszi. :D

Szóval, rólam annyit, hogy fiatal nő vagyok és nagyon gazdag. A szüleim még élnek, nem örököltem még semmit, de saját vállalkozásom van, ami időről időre gyarapszik.

Igen, magasabb körökben is mozgok, befolyásos és szintén gazdag emberek között, de egy rakás átlagos barátom van, illetve jómagam is átlagosan viselkedem nagyrészt. Átlagos helyekre járok bulizni, viszonylag egyszerű kocsit vezetek, a lakásom is átlagos. Nem nagyon van igényem a túlzott luxusra. Szeretem az ízléses dolgokat, de egyelőre sokkal fontosabb a vállalkozás, mint a különféle luxus az életemben. Hogy miért nincs pasim? Nehéz normálisat találni, akár átlagos, akár gazdagabb körben, arról nem is beszélve, hogy időm is alig van rá. Működne a részemről a kapcsolat egy átlagos pasival is.

2015. febr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ma 16:54!


Szerintem te erre jó sok privátot fogsz kapni.(N)

2015. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9: Még nem kaptam semmit. :)
2015. febr. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!