Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 evet csak ugy el lehet felejteni?

Figyelt kérdés

A volt baratomal kemeny 1 hete szakitotunk ...vagyis en mert bantott es eleg volt.


Egy kephez irta h kell neki csaj..1 evet voltunk egyutt es nem tudom felfogni hogy 1 ev utan egyik naprol a masikra elfelejtett



2015. febr. 4. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Neki is vannak szükségletei, és ebből nekem csupán annyi jön le, hogy soha nem is szeretett igazán, csak dugtatok. Úgy meg nem nehéz továbblépni.
2015. febr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 opened paradise ***** válasza:

Ismerős...:)


Van akinek ez így megy. Neked többet jelentett.

2015. febr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem azt írta, hogy elfelejtett, nem?
2015. febr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem csak dugtunk..nem vagyok az a fajta..jartunk..es boldogok voltunk de lehet h nem szeretett
2015. febr. 4. 14:30
 5/10 A kérdező kommentje:
nem...nem is beszelunk..
2015. febr. 4. 14:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy te az a fajta vagy, viszont ő lehet, hogy igen, számára ez volt a kapcsolat alappillére.
2015. febr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 4 évig jártam az előző barátnőmmel és ő meg tudott csalni, neki a 4 év jelentett ennyit, szóval... kinek így, kinek úgy...
2015. febr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
talan igazatok van :(
2015. febr. 4. 14:34
 9/10 anonim ***** válasza:
A múlton nem szabad rágódni, mint látod ő nem teszi így te sem tedd. Koncentrálj a jövőre és a boldogságodra.
2015. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1 év? 1 év 10 év 30 év...nem ezen múlik.

Hanem azon, hogy ezaz idő miként telt el.


De igen el lehet felejteni, neked sem volt jó meg neki sem mondjuk ő főleg egy retardált volt. Ami volt elmúlt.

Nincs szabály h meddig kell várni meg bánkódni meg emészteni magad, amikor úgy érzed akkro hajrá ismerkedj, menj vásárolni szórakozni. Nincs mire várni.

2015. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!