Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan küzditek le a féltékenységet? Lehet, hogy egy kicsit hosszú lesz.

Figyelt kérdés
Párommal külföldön dolgoztunk mind a ketten, kint ismerkedtünk meg és kint együtt éltünk majdnem egy évig. Január elején hazajöttünk, mert mind a kettőnknek így jött ki a lépés, családi ügyek miatt. Saját családja egyikőnknek sincs, de elvileg együtt tervezünk. Sajnos az ország különböző részéről jöttünk, és már lassan egy hónapja külön lakunk, de úgy tervezzük/terveztük, hogy tavasszal majd visszamegyünk. A problémám az, hogy kb. másfél-2 hete megváltozott a viselkedése, magától kb. sohasem hív, ha én hívom sem mindig veszi fel, ha igen, akkor is idegesen beszél velem, és egyre féltékenyebb vagyok, hogy van valami a háttérben, amiről nem tudok. Persze beszéltünk róla, telefonon is és személyesen is azt mondta, hogy semmi okom féltékenykedni. Csak az a baj, hogy a tettei nem ezt mutatják. Most találkoztunk a hétvégén és mielőtt visszautazott volna, furán dugdosta előlem a telefonját, én pedig már nem tudom leállítani magamban a kombinálást. És egyébként is olyan furcsa volt, mintha nem ugyanaz az ember lett volna, akivel kint lettem volna, mintha távolodnánk egymástól. Mit csinálhatok, hogy ne tegyem teljesen tönkre a kapcsolatunkat?

2015. febr. 4. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sehogy; nem vagyok féltékeny.
2015. febr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen csak a kommunikáció segíthet ezen. Mondd meg neki, amit itt is leírtál, hogy úgy érzed távolságtartó lett, megváltozott kettőtök viszonya, betudható-e ez valaminek, tudtok-e segíteni rajta. Nem kell vádaskodni, csak mondd el, amit érzel és gondolsz.
2015. febr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami családi problémája van, és emiatt fura.
2015. febr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőnek. Segít bármit is? Nem.
2015. febr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne terheld a kapcsolatod féltékenységgel. Az csak rontani tud rajta. ha valami nem megy kiderül magától, de ha valami megy azt elrontod vele.
2015. febr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Figyu. Ne aggódj, lehet hogy csak narkós lett, vagy fél hogy börtönbe fog menni valamiért, de nem biztos hogy megcsal.

Amúgy az a legjobb, ha találsz magadnak egy kellemes kis szeretőt. Tudod az a távkapcsolatos közhely....

2015. febr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha dugdossa a telefonját valakit megismert. Mondd el neki, hogy üljetek le őszintén megbeszélni, mert minél később annál rosszabb. Mondja meg nyíltan, hogy veled képzeli-e még el a jövőjét, ennyit elvárhatsz. Ha nem, kérdezd meg mi az ami miatt nem, hogy legalább tanulhass belőle.
2015. febr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a 2-es hozzászólóhoz.Én is ezt tenném.Ha ezek után sem keres,akkor szerintem lépj tovább!Egy távkapcsolatban különösen nagy szerepe van a rendszeres kommunikációnak.Amúgy mit ér az egész?

43F

2015. febr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Beszéltünk erről is, hogy miért nem keres, azt mondta azért, mert már az agyára mentem a kérdezősködésemmel és kombinálásommal. Most próbálom megállni, hogy ne hívjam, hátha észreveszi, bár ma már egyszer hívtam, nem tudtam megállni. Csak közben felemészt ez a bizonytalanság, féltékenység és az agyalás. Ha továbbra sem keres, még nem tudom mi lesz. :( És rosszul esik, mert ha tudja, hogy ez fontos nekem, és bizonytalan vagyok, akkor megtehetne annyit, hogy legalább pár percre megcsörget mindennap.
2015. febr. 4. 17:50
 10/12 A kérdező kommentje:
6-os: nem ismerem azt a közhelyet, de nem is érdekel. A kapcsolatban lévő problémákat nem egy szerető beszerzésével kell megoldani.
2015. febr. 4. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!