Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már alig van szex de még azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már alig van szex de még azt mondja szeret. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt. Régen heti 8-10 szex is volt, most meg jó ha van havi 1. Azt mondja neki nincs rá szüksége és teher neki

Mondom biztos már nem is szeretsz.

-De nagyon is szeretlek, ez nem függ össze.


Pedig szerintem ha szeretünk valakit akkor szexuálisan is kívánjuk.

22F


2015. febr. 6. 18:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Rizsa.

Én egyszer megettem,többször nem fogom :)

2015. febr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez az utolsó kijelentés így nem feltétlenül igaz, de ha huszonévesen ennyire nem kíván, ott márpedig van valami. Nem a szexnek kell összetartania a kapcsolatot, ez tény, de én 22 évesen, mikor dúlnak a hormonjaim nem állapodnék meg egy olyan kapcsolatban, ahol nem kapom meg minden szükségletemet, szeretet ide-oda.
2015. febr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Teher? Ennyire szar lennél az ágyban?
2015. febr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ellaposodott a dolog.Neki szerintem már az elején is elég lett volna havi 1,de ugye ismerkedési fázisban odatette magát jobban.Nem egyezik az igényetek,ennyi.
2015. febr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha teher neki ez, és ráadásul még csak 1 éve jártok (a szerelmet kiváltó hormonok elmúlása, 2-3 év után kezdődik csak meg), inkább tippelnék arra, hogy van valakije vagy csak rohadtul lusta.
2015. febr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
már nem vonzódik hozzád szexuálisan ennyi...vége...
2015. febr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Probaljatok ujjitani asuexben attol vissza johet a megszokott nemi etvagy, es nem biztos hogy ez a szexmentes idoszak a szerelem elmulasat jelezne csak mos jo neki igy.
2015. febr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%

Mivel nagyon fiatal vagy, elmondom, hogy mi a probléma. Ugyanilyen idősen, nőként én sem élveztem a szexet, az akkori párommal, akit nagyon szerettem. Tehát, nem hazudik a barátnőd. DE! Az a gond, hogy nem vagy jó az ágyban. És én erre akkor jöttem rá, hogy ez a baj, miután szakítottunk, és lefeküdtem egy olyan férfival, aki tudta, hogy mi kell az ágyban nekem.

Szóval, szedd össze magad, és nyald szét a csajt, mert amíg nincs orgazmusa, nem is fog kívánni. Az a baj, hogy sok nő nem tulajdonít nagy jelentőséget az orgazmusnak, pedig igenis, hogy az a legfontosabb dolog, mert ez mozgatja tovább a szexualitást.

Attól, hogy megjátsza, hogy élvezi, és van orgazmusa, még nincs, és nem élvezi, csak nem akar problémát. De te ne mondj neki semmit erről, csak nyald ki jól, hogy akkorát élvezzen, mint az állat, és meglátod, ezt megjátszod vele 3-4x, utána már ő fog rádmászni. Hajrá! :)

2015. febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
És mi van ha nincs sok szex?nem ez alapoz egy párkapcsokatot.Ha minden más változott,akkor elkezdhetsz aggódni
2015. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%

8-as, és akkor miért nem tudja megbeszélni vele, hogy nem jó a szex? Miért kell baromságokat kitalálni, hazudozni, meg orgszmust színlelni?

Ha a pasi azt gondolja minden rendben, nem fog magától változtatni. Nem értem néha a női gondolkodásmódot.

2015. febr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!