Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés
Egy este egy új parfümöt vettem,a neve Playboy.Átmentem barátnőmhöz.Amikor megérezte rajtam a parfümöt,egyből nekem ugrott,hngy ezt többet ne használjam,mert az exének is ilyen parfümje volt.Ezen elkeztnünk vitázni,nekem állt hogy hogy képzelem ezt.Hülyeségnek tartottam,hogy ezen akadt annyira ki.Mondtam hogy ezer ilyen ember használ még ilyen parfümöt.De ő csak mondta és móndta a magáét.Elkezdte azt is hogy az exe miatt változott meg,hogy most ő miatta olyan amilyen.Ez nekem kicsit rosszul esett,hogy egy ilyen apró dolog miatt ennyire megharagudott.
2015. febr. 6. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a lányok érzelgősebbek mint a fiúk tedd amit mondd :D
2015. febr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
rúgd fejbe az idiótát.
2015. febr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet ezt normálisan is közölni, és akkor még abszolút jogos is lehet egy ilyen kérés. Ha az ember jelzi a másiknak, hogy "bocsi, de az exem is pont ezt az illatot használta, és ezért erről ő jut eszembe, ami mindkettőnk számára kellemetlen, nem váltanál esetleg valami másra..." stb., abból nem lesz veszekedés meg sértődés. Barátnőd elég szarul reagálta ezt le, ráadásul a "az exe miatt olyan most, amilyen" nekem kicsit azt jelzi, hogy az ex hú de szuper, és neki köszönhet mindent az életében...
2015. febr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
100%
a probléma lehet valós, mert hát kinek jó az ha folyamatosan ő jut rólad az eszébe de ezt meg lehet normálisan is mondani.
2015. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

A 3-asnak igaza van. Nem az a probléma amit mondott, hanem ahogy mondta. Hisz Te nem tudhattad milyen illata volt az exének.

De mondjuk kiakadni is hülyeség rajta szerintem. Mondjuk én nem vagyok annyira érzelgős lány.

2015. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tehát megkéne vele beszélni?

Néhol én is megértem,de ennyire szerintem nem kellett volna kiakadnia

2015. febr. 6. 18:28
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
még az exét szereti!
2015. febr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!