Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintettek letezik ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek letezik ilyen fiu/ferfi?

Figyelt kérdés

17 eves atlagos lany vagyok ... Szerelemben sosem volt szerencsem .. Magyarul es erthetoen megmondva egyik baratom se szeretett igazan mikozben en igen . Par napja szakitottunk a baratomal ,en szakitotam es ahogy ez lenni szokott tudomasul vettem hogy soha nem is szeretett.


Most egyedul akarok lenni de nem tagadom vagyom egy olyan fiura aki igazan szeret !!


Szeretnek egy olyan fiut akinek en vagyok a legjobb...aki nem nezne mas lanyra...aki soha nem csalna meg...aki idonkent meglepne 1 kis csekelyseggel es aki igazan szeretne es aki oszinte..


Remenykedhetek ebben vagy ez csak egy alom?


Velemeny/tapasztalat?



2015. febr. 6. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

"aki nem nezne mas lanyra"


normalis e vagy?

2015. febr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%

MITŐL VAGYTOK TI MÁSOK MINT A FÉRFIAK, MIKOR FOLYTON AZ EGYELLŐSÉGET HíRDETITEK DE ELVÁRJÁTOK HOGY "idonkent meglepne 1 kis csekelyseggel " PFFFFFFFFFFF


bosszantóó... és mindegyikőtök ilyen.. hihetetlen

2015. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Sok az ilyen fiú, de nektek lányoknak úgyis a k*cs*g*k kellenek.
2015. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nem vársz el sokat csak 1 igazi kapcsolatot :)
2015. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Na én pont így szerettem egy lányt. Nem is volt szép, mindenki azt mondta hogy nagyon csúnya pedig én azért nem vagyok ronda, sőt.

Aztán kihasznált, szórakozott velem, pedig mindennél jobban szerettem.

18/F

2015. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
hány évesre gondoltál??
2015. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a barát zónában általában meg találhatók ezek a fiúk:)
2015. febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Persze azért legyen mellette izmos, magas és alfahím, igaz?


Amúgy ha ő nem nézhet más lányra - te se nézel más fiúra?

2015. febr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy léteznek ilyenek, én is ilyen vagyok, lassan szeretek bele valakibe, de utána csak rá gondolok.
2015. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Na, akkor a véleményem. 1. Ha mindig ilyen barátaid voltak, akkor nem gondolkodtál el azon, hogy esetleg benned (is) van (a) hiba? Pl. rosszul választasz, vagy ilyen apróságok. Mondjuk nincs ebben semmi különös, az emberek többsége képtelen tanulni a múltból. 2. Nagy szájhősök vagytok (tisztelet a kivételnek), előadjátok, hogy mindig csak a másik fél a "rossz", és hogy nektek egy átlagos, megértő srác kell, aztán meg mikor ott vannak előttetek az ilyen jelentkezők, akkor vagy észre sem veszitek őket, vagy elkülditek, mert "nem elég tökös", "nem elég izgalmas", "nem elég jó külsejű" stb. Akinek nem inge, ne vegye magára, de a nálad jóval idősebb nők is zömmel kb. ezt csinálják. Én elég sok lánynál kezdeményeztem neten is, személyesen is, a legtöbben előadták a nagyhalált, hogy ők is ilyen pasit akarnak, aztán meg mikor konkrétumra került volna a sor, kapásból hárítottak. És kicsit furcsa, hogy még véletlenül sem akadt egy sem közöttük, akinek ezek szerint bejöttem volna, pedig több tucat ilyen lánynál kopogtattam az ajtón (képletesen szólva), és nem is vagyok ronda, se bunkó. Mindig kikötöttem a "barátzónában", vagy még ott se. Ennyit arról, hogy mire is vágytok igazából az esetek 99%-ában. És most jöhet a lepontozás, állok elébe.
2015. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!