Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálam maradt az iPhoneja....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam maradt az iPhoneja. Belenézzek?

Figyelt kérdés

Szeptember óta osztálytársam ez a fiú, mindketten 17 évesek vagyunk (Ő hamarosan 18). Eleinte utáltam, mert Ő az egyetlen a környezetemben, aki megérti, ha oroszul beszélgetek a környezetem valamelyik tagjáról a telefonomba (2 hét után elmondta, hogy nagyon szórakoztatónak találja, hogy úgy beszélem ki a "legjobb barátnőmet", hogy közben ott ül mellettem, vagy hogy hallotta azt is, amit Róla mondtam).

De vonzódom Hozzá és ez talán már kicsit több, viszont erről még nem beszélgettünk...

De véletlenül nálam maradt az iPhoneja és tudom a kódját is. Csak megnézném, hogy rajtam kívül még kikkel snapchatel a legtöbbet, milyen lányokkal beszélget, stb.

Ez csak olyan, hogy felmérem az ellenfeleket.


2015. febr. 6. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy nézzél bele. Az az övé, semmi jogod belenézni. Még akkor se ha "csak felméred az ellenfeleket".
2015. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tedd azt. Valószínű nem véletlenül hagyta nálad.
2015. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Költőnő? ***** válasza:
90%
én nem tenném. Nem tisztességes és kész.
2015. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne nézz bele.

Ha nálam maradna valaki telefonja és ráadásul be lenne kapcsolva, akkor sem néznék bele.

2015. febr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát jó, de amúgy is meg akarta mutatni...

Vagyis úgy volt, hogy kérdeztem, hány lányt hülyít még mellettem és akkor mondta, hogy nézzem át az összes beszélgetését nyugodtan, meg töröljek lányokat, vonjam vissza a követésüket, ha nem szimpatikusak.

De akkor nem akartam, meg nem is érdekelt. De most itt van mellettem az iPhone és néhány perc alatt megnyugodhatnék...

2015. febr. 6. 19:26
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne.
2015. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Költőnő? ***** válasza:
akkor sem.
2015. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Bármit is írunk itt, úgyis azt csinálsz, amit akarsz - belenézel.

Csak vártad volna a megerősítést, hogy igen, mi ezt tennénk. De nem, ez tiszteletlenség és vannak olyan dolgok, amikről jobb nem tudni.

2015. febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mindig forditva kell látni a dolgokat.

Ott felejted nála a telefonodat,ő pedig csak úgy megnézi kikkel beszélgetsz,néha néha beleolvas pár személyes üzenetbe.Az is lehet,hogy ép kifogod a legjobb barátjával való beszélgetését,amiben elolvasod ahogy a baratja a halott apja halálának feldolgozásáról beszél.Persze ez csak példa,de gondolom eltudod képzelni hogy.milyen.személyes dolgokba tenyerelgetsz

2015. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Drágám, 15 perc múlva ott vayok az Iphoneért. Én meg tudom hogy használod a gyakorit!!!!
2015. febr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!