Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csábítható el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítható el egy egyetemi tanár? Volt kapcsolatotok már így? Hogy alakult ki?

Figyelt kérdés
Fiatal lány vagyok és lassan egy éve csodálom a tanáromat, felnézek rá,annyira okos,és a jelleme megőrjít,annyira szexivé teszi ,hogy szinte az összes lány róla álmodik,pedig nem is lenne helyes,ha az utcán jönne bárkivel is szembe nem tűnne ki. De én egyszerűen nem bírom már ezt,folyton rá gondolok,most éppen azon tűnődök ,hogy tudnám elcsábítani . ötletek?
2015. febr. 6. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Várj amíg meglesz a diploma. Utána könnyebb dolgod lesz.
2015. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha kémia tanár, és kecskének becézik, felejtsd el.
2015. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hol tanulsz? Mennyi idős vagy, ő mennyi? Hogy nézel ki?


Főként az utolsó a lényeg :)

2015. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nyilván nem írom le,hogy hol tanulok, a tanárom és köztem kb 15 év lehet,de fiatal még tehát nem úgy,hogy ő 50 vagy 60 :D

Nos,hogy én hogy nézek ki? Senki nincs megelégedve magával ,én különösképp így vagyok,de tény és való,hogy nem vagyok csúnya lány,nyilván vannak tőlem szebb lányok,ha skálázni kell azt mondom az átlagos lányoknál szebb vagyok,feltűnőbb,de nem tartozom a nagyon szép lányok kategóriájába.

2015. márc. 3. 13:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor kiírtad ezt a kérdést pont aznap tartottam egy órát, ahol az egyik diáklány nagyon bejött nekem. Végig rám mosolygott, nagyon kihívó volt, alig bírtam magammal, ilyen még sosem volt!

Egy héttel később az egésznek nyoma sem volt, a kis rövid hajú hölgy már mással flörtölt.

2015. márc. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!