Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én kezelem rosszul a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én kezelem rosszul a kapcsolatunkat vagy valóban velem van a gond?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, aki az utóbbi időben megváltozott. Minden második szava f....sz meg g...i meg hasonló. Régen nem beszélt ennyire csúnyán, és egyéb trágár, undorító, elviselhetetlen viselkedést tanúsít. Cigizik, a barátnőit azzal vicceli meg hogy neki löki az ajtónak meg stb. és mikor együtt megyünk az utcán akkor is szinte tűrhetetlenül viselkedik. Mikor rászólok abba hadja, de a múltkor le ültem vele komolyan elbeszélgetni erről. Meg igérte hogy nem cigizik többet és változni fog, de kb. két nap múlva folytatta ezt a viselkedést. Most, hogy megint számonkértem rajta a fejemhez vágta hogy meg akarom.változtatni, meg hogy ha nem fogadom el úgy ahogy van nem is szeretem meg stb. Mondtam neki hogy én csak a jót akarom neki de nem érti meg. Irritálnak az olyan emberek ahogy ő viselkedik az utóbbi időben, és az az igazság hogy kezdek ki szeretni belőle. kb. 5-6 hónapja van jelen nálla ez a viselkedés. Szerintetek nekem van igazam, vagy inkább nekem kellene őt meg érteni? Én csak a rossz szokásairól akarom le szoktatni.
2015. febr. 6. 20:03
1 2
 1/11 RRR ***** válasza:

szerintem lépj le

kiesett belőle a biztosíték

2015. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen neked van igazad, de sajnos ez ellen nem tehetsz. Valószínűleg rossz társaságba keveredett, új ismerősöktől átvett egy stílust, és úgy döntött, hogy ez jó neki, így érzi jól magát, fel sem tűnik neki, hogy min ment keresztül. Teljesen jogosan taszít ez a viselkedés. Még egyszer üljél le vele beszélni, és adjál neki még egy lehetőséget arra, hogy vegye észre magát, ha nem teszi, szerintem kezdj letenni róla.
2015. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én is azt mondom, hogy lépj le, magáért nem fog megváltozni másért meg kár.
2015. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hagyja, nála


Te meg hagyd el, ha nem tetszik.

Egyre több ilyen csaj van. Fordul a világ.

2015. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
biztos tini a lány..serdül..
2015. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ülj le, s gondolkodj el, hogy tényleg ilyen lányt érdemelsz? Ne vedd sértésnek, de az ilyen lányok helyében elásnám magam szégyenembe. Egy nő értéke a kisúgárzásában, videlkedésében rejlik. Gondolj bele, szüleid előtt, vagy olyan személyek előtt aki neked nagyon fontos, egy ilyen húzás milyen rossz képet alakít ki. Nem beszélve a karrieről függetlenül a munkád típusától. Bemész a munkahelyedre, s társaid azon beszélgetnek, hogy milyen a csajod. Mennyire rossz érzés. Nyilván két év után nagyon szereted, de nem hinném, hogy ő lenne az igazi. Nehéz elhagyni valakit, akit szeretsz, de ha most így mennek a dolgok, mi lesz később? Azért érdemes ezen elgondolkodni komolyabban...
2015. febr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem olyan könnyű csak úgy le lépni. Írtam hogy 2 éve vagyunk együtt és sok mindenen átmentünk ahhoz hogy.olyan egyszerű legyen... egyébként 17 éves. Lehet hogy rossz társaságba keveredett, de annyi esze szerintem lehetne, hogy ő maga is el gondolkodik azon hogy én csak a jót akarom neki és a negatív tulajdonságairól le szoktatni. Én 18 éves vagyok és én is el tudtam/tudom kerülni a rossz társaságot, embereket, és eddig neki is ment.
2015. febr. 6. 20:16
 8/11 anonim ***** válasza:
vagy csak előjött az igazi énje
2015. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17 éves, tinikor. Ha úgy érzed, hogy menni fog, hogy megváltoztasd, akkor tégy meg mindent, viszont ha nincs eredmény, akkor másban kell keresd az igazi szerelmet...
2015. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyébként ami éngem még megdöbbentett, hogy nem látom azt, hogy a szülei segíteni szeretnének nekem ebben. Amikor régen beszélgettem a szüleivel mondták hogy szigorúan nevelik a lányukat, meg hogy soha nem cigizhet mert hű de nagy balhé lenne stb. ennek ellenére mikor meg tudták hogy cigizik azt mondta az anyukája " dolgozzon meg érte " mikor mondtam hogy pont arra kellene tanítani hogy ne a cigiért dolgozzon meg hogy ne arra költse a pénzét. Azt mondta nyugodjak meg, nem fogja engedni hogy cigizzen. Ennek ellenére nem tesz semmit.
2015. febr. 6. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!