Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem bunkosag?

Figyelt kérdés
A heten beteg voltam, torokgyulladas,orrfolyas szoval semmi extra. A baratom ma eljott hozzank es kettesben voltunk itthon. Benne voltunk a dolgokban,o megujjazott es en is kezzel elegitettem ki. Eszrevettem hogy hulyen csokol meg es kerulte a szam.Megkerdeztem a vegen,hogy ez miert igy volt. Es azt valaszolta,hogy hat ilyen kozel nem akart kerulni hozzam,hatha van bennem meg betegseg..Elegge rosszul esett..szerintetek?

2015. febr. 6. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem ne essen rosszul...
2015. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Normális, hogy nem akarja elkapni a nyavalyádat. A torokgyulladás is elég kellemetlen tud lenni, én sem engedtelek volna közel magamhoz...
2015. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ha torokgyulladásod van, akkor elég büdi lehet a leheleted, és még finom volt hogy ezt nem mondta meg.
2015. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem bunkóság. Nagyon is tapintatos volt.

Az már mondjuk más tészta, hogy minket a párommal nem érdekel az ilyesmi. De van akit igen. Ez így korrekt volt, szerintem.

2015. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

de mar nem vagyok beteg,semmi bajom.

Es akkor miert csinalt velem mast?

2015. febr. 6. 20:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Mikor gyógyultál ki?
2015. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mar tegnap elott tokeletesen voltam. Nem ez a lenyeg..arra bezzeg jo vagyok neki hogy **** de amugy nem.
2015. febr. 6. 20:53
 8/10 anonim ***** válasza:
ne legyél már gyökér
2015. febr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát engem nem zavart volna. Én akkor is megcsókoltam barátnőmet mikor beteg volt, hiába mondta hogy ne. Nem volt bunkó amit mondott, csak érdekes.
2015. febr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az. A torokgyulladás minden típusa fertőző. Ha ő tudja, hogy gyengébb az immunrendszere, vagy fontos dolga van, ami miatt nem betegeskedhet, vagy csak szimplán nem akar beteg lenni, akkor érthető, hogy nem kockáztat.

Ne essen rosszul, a barátnőd megfontolt és óvatos, ennyi.

2015. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!