Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek belebetegedni.24 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek belebetegedni.24 éves vagyok, a barátommal 6 éve vagyunk együtt, de nem nagyon megyünk sehova. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem őt, de zavar, hogy állandóan rágnom kell a fülét, hogy mozduljunk már ki valamerre, mert ki szeretnék kapcsolódni. Sohasem voltam/voltunk az a nagyon bulizós típus, de egyre jobban igényelném, hogy mozduljunk ki, mert úgy érzem megőrülök. Hétvégén is többnyire vagy náluk, vagy nálunk ülünk a szülőkkel, és már elegem van. Nem régen végeztem a vizsgákkal is, nem volt könnyű időszak, akkor sem mondta azt, hogy gyere menjünk el moziba, vagy kirándulni, vagy bárhová... Most, hogy elkezdett dolgozni, persze értem én, hogy fáradt, de ez akkor sem lehet mindig mentség. Tényleg nagyon szeretem, de már egyre jobban elegem van. Ha úgy érzem, most már nagyon elég, veszek egy üveg pezsgőt, és azt iszom itthon, hogy lelazuljak, ez nem normális. Hiányolom, hogy nem kezdeményez programot, ha megemlítem neki, mondja, hogy találjak ki valamit és megyünk, de gyakran abból sincs semmi.


24 N


2015. febr. 6. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem jársz el a barátaiddal?
2015. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na és ha ezt közlöd vele amit nekünk is elmondtál, akkor arra mit mond? Hogy fáradt?

Elmondtad ezt neki ugyanígy?

Ha nem akkor tedd meg.

2015. febr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos minden barátnőm más városban lakik, nem gyakran találkozunk.
2015. febr. 6. 21:17
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, már sokszor elmondtam neki így.
2015. febr. 6. 21:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk szakíts vele, ő már nem fog megváltozni, ha huszonévesen ilyen. Élhetsz még, nem tartanak fegyvert a fejedhez, hogy vele maradj! :)
2015. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szóval barátnők kilőve, barátod megértése kilőve.


Nem tudom mennyi pénzed van, de egy 2 napos wellness hétvége szomb-vasárnap nem olyan vészes én vennék 2 foglalást jegyet másképp, és megmondanám neki h most ide elmegyünk, ha nem megy akkor pedig elmész egyedül.

2015. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj el nélküle. Jól fogod érezni magad úgy is. Biztosan valaki a barátaid közül szívesen megy veled vagy esetleg baráti társaságban lemehettek egy jó szórakozóhelyre. Aztán vagy jön vagy nem.Hátha megjön majd a kedve ha meg nem hát ottb***szon magának. :)
2015. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!