Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem találkoztak és szakítanak? WTF csak én nem értem? :D Nettkapcsolat? 2015 WTF? Válaszokat!

Figyelt kérdés
Szóval volt egy lány aki tetszik és én velem találkozott élőbe is! Engem ölelt meg ilyenek de azt írja neki van pasija akivel sose találkozott élőbe és abból áll ki a kapcsolat hogy facebook-on írogatott, egy izmos cigány gyereknek látszik és ezért van meghalva az a lány aki tetszik/tetszett. És azt írja a csaj nagyon ki van bukva mert ez a gyerek felcsinált egy másik csajt akinek 7 hónapja terhes. És most azon múlik hogy járnak-e vagy nem hogy a srác hogy választ! Én meg egy másodlagos vagyok akivel a valóságban találkozott és megölelt? Hogy szerethet valaki egy olyat akivel soha nem találkozott? Nem az a gond hogy a csaj nem jön be csak csalódtam benne hogy ha ö az elsődleges akivel soha nem találkozott miért én vagyok a másodlagos! :) Egy nett kapcsolat többet ér mint a valóság ? 2015 valóban a hülyék paradicsoma .

#2015 #elmebetegség #nettkapcsolat #nettszerelem?
2015. febr. 6. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Jobb lesz, ha hagyod.
2015. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja, szerintem is hagynod kellene a csajt.
2015. febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hagy azt csajt :D és keress valaki értelmesebbet :)
2015. febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Jázi :) ***** válasza:

Lehet ez lesz a jövő :D

De azt nem értem minek kapálózol te egy ilyen után? Ennyire tetszik?

2015. febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jobb is, hogy a kanciganyt valasztja. Tuti csak a baj lenne vele. Amugy nem mindenki ilyen!
2015. febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez defektes. Hagyd a francba, szabadulj meg az ilyenektől.
2015. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hagyd rá a "tezsvírre" a csajt, az majd ellátja a baját
2015. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azért foglalkozok vele mert én nekem tetszik és azt hittem a valóság többet ér mint a nettes cigányos kapcsolata! Mindegy Kicsit rosszul esik hogy ennyit jelentek és képes azt írni holnap dől-el hogy szakítanak-e!
2015. febr. 6. 21:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyilván érzelmi kapcsolat, és mivel (gondolom) a cigónak munkája semmi, ül a buszmegállóban az ingyen wifiről írogat neki egész nap. Ennyi. Hanyagold.
2015. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oksa köszi a válaszokat!
2015. febr. 8. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!