Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy hátrány a férfiak szemébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hátrány a férfiak szemében, ha egy nő elég csendes és visszafogott? Nehezen ismerkedek így és úgy érzem, hogy sokan furcsának tartanak emiatt.

Figyelt kérdés
2015. febr. 6. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hátrány, fordítva viszont halálos bűn (ha egy férfi csendes).

Én eleve ilyen lányokat keresek...


23/F

2015. febr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos sokan szeretik a csendes, visszafogott nőket.
2015. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy is. Ez legyen a legnagyobb gond veled.
2015. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Hát, nem szeretnélek kiábrándítani, de én is ilyen vagyok. Aztán volt egy fiú, akit megszerettem, sok hónapon keresztül ismerkedtünk, és felhoztam ezt neki párszor, hogy nem zavarja-e ez a dolog. Mindig mondta, hogy nem, meg hogy milyen aranyos vagyok és kedves, semmi gond nincs ezzel. De aztán egy veszekedés során a fejemhez vágta, hogy olyan vagyok, mint egy kis kutya, aki csak ül csendben mellette, és egy férfinak nem erre van szüksége, és hogy mennyire nem izgalmas szinte folyton csak magát hallani...pedig én mindent megpróbáltam, de sajnos életemben először tapasztalhattam meg, hogy milyen is ez az egész "ismerkedés", és az a néhány hónap sem volt elég arra, hogy ne némuljak meg a közelében, bármennyire is szerettem volna sok mindent mondani neki. És igen, minden ember furcsának találta a hallgatagságomat, a férfiak meg pláne. De azóta megváltozott bennem ez az egész, megnyíltam és már nem vagyok olyan csendes, és visszafogott, habár sosem leszek az a tipikus extrovertált csaj.
2015. febr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam nem hátrány. 22/F
2015. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam hátrány, de csak mert én is gyakran csendes vagyok. Miről beszélgetnénk? Én azt szeretem, ha szeret sokat beszélni, csacsogni.

23f

2015. febr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%

Az összes fiúbarátom azt mondta hogy olyan lányt keres mint én. Akivel öröm az élet, együtt röhögnek, harsány, aktív, el lehet vele menni sörözni és nem a srácnak kell végig standup comedy-zni hogy megnevettesse a hölgyet, hanem a lány is humoros stb.

Szerintem nincs baj azzal ha csendes visszafogott vagy, csak így nehezebben tudsz ismerkedni, meg nehezebben ismernek meg a fiúk, mert azt hiszik távolságtartó vagy... De ha valakit közel engedsz magadhoz amellett tudnod kel felolódni elszabadulni. nem lehetsz mindig csendes mert abban valóban semmi izgalom nincs

2015. febr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!