Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogalmam sincs mit csinaljak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs mit csinaljak. Van egy fiu, aki raadasul az osztalytarsam. Van egy masik, aki pedig az unokatesoja. Mit kellene tennem? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Na szoval:(telefonrol irok, a helyesirasi hibakert es az ekezetekert bocsanat)15 leszek marciusban (lány)

5-os tanulo vagy, biokemiara akarok tovabbtanulni

Év elejen eleg joban voltam ez egy osztalytarsammal, Marcival. Ez azt jelentette konkretan, hogy mindenki azt hitte jarunk, de nem...szerettem, de nem tudom hogy tobb volt-e mint barat, egyszer szoba jott ez a tema (szerelemes vagyok-e bele), en azt mondtam,hogy nem mondom hogy nem de azt sem hogy igen, de nem akarok jarni vele (amugy is felveteli mert 8.-os vagyok).Erre o kozolte velem hogy neki nem csak barat vagyok, de rajtam kivul meg van mas is (2 is) akire ugyanigy nez.Mondanom sem kell hogy utana miert romlott meg a viszonyunk...Kb 1 honapig olyan bunkoak voltunk egymassal, hogy a tobbiek szoltak, hogy fejezzuk be.Nekem persze nagyon rosszul esett ez az egesz de nem mutattam...a kovetkezo 2 hetben azt hallgattam Marcitol hogy o megprobalta de nekem nincsenek erzeseim...egyszer amikor mentunk haza (ugyanarra lakunk) raszantam magam hogy megprobaljam megbeszelni vele.Annyira megbantott, hogy amikor leszalltam a buszrol alig birtam levegot venni...nem tudtam sirni (amugy soha nem sirok), csak konnyezett a szemem, de amikor ugy ereztem megkonnyebbulnek akkor megint rosszabb lett.Senki nem bantott meg meg ennyire..Utana ugy dontottem hogy beken hagyom es nem is szolok vissza neki.Egy ideig minden rendben volt, o jol elvolt a masik 2-vel (Lili,Panna), de utana amikor mar eppen kezdett emberive valni a legkor, akkor eszebejutottam...kb 1 honapja megint elvagyunk, de neha olyanokat mondd hogy ott azonnal sirni tudnek...En kozben joba lettem az egyik evfolyamtarsunkkal (Adam), de utana kiderult hogy Marci unokatesoja...nagyon kedves meg minden, 2-3 orakat beszelunk eloben vagy telefonom, de valahogy nem megy.Ma Marci felreertett es a fejemhez vagta, hogy nekem semmi nem jo, az sem ha kedves mert ma tenyleg az volt, meg az sem ha nem foglalkozik velem...probaltam bocsanatot kerni de nem erdekelte...ja es ezt az egesz osztaly elott..fogalmam sincs hogy mit csinaljak.Tudom hogy...szerelmes vagyok bele..megha gyerekszerelem is..de nem akartam. Az meg vegkepp a sors irroniaja hogy mindig azt mondtam, hogy raerek meg es en nem fogok ezzel foglalkozni, foleg nem a szobelik es a felveteli kozepen...ehhez kepest..


2015. febr. 6. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz egyikkel se, igyál meg egy csésze teát.
2015. febr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hosszú a szöveg de azért olvasható

Neki megvan még az a 2 lány?

2015. febr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az tulzas, hog megvan..mondjuk ugy hogy ha en elkeldom akkor megy hozzajuk.Ha megunja oket akkor visszajon..legalabbis ok nem szoktak elkdeni.
2015. febr. 6. 23:27
 4/6 anonim válasza:

Ha van az a másik 2 lány

Megéri neked szenvedni?

Gondold végig h tênyleg

Szereted e .

2015. febr. 7. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vegig gondoltam...de nem tudom.Amikor beken hagy akkor legszivesebben azt mondanam hogy bar ne hagyna beken.Amikor foglalkozik velem es utana odamegy valaki mashoz akkor meg azt hogy vagy csak en vagy hagyj beken
2015. febr. 7. 18:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd mind a kettőt.
2015. febr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!