Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ez az álláspont?

Figyelt kérdés

Nem jönnék össze hirtelen haragú üvöltözős emberrel. Szerintem aki így kezeli a problémáit szimplán nem alkalmas társas kapcsolatra. Nem tudnám elképzelni az életet olyannal aki minden apróságból világproblémát csinált és ordibál mint valami félőrült. Alapvetően egy holt nyugodt természet vagyok aki nem nagyon izgatja fel magát semmin, és nekem ez nem férne bele. Ha tegyük fel a párom megütne, egyből szakító ok.

Ti hogy vagytok vele? Az ilyen emberek hogy találnak párt?


2015. febr. 6. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sem jönnék össze ilyennel, de van akinek ez nem kizáró ok, úgy találnak.
2015. febr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális hozzáállás. Hogyhogy hogyan találnak párt? Egyszerűbben mint a nagyhangú primitív emberek...
2015. febr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van olyan, aki szintén ilyen ember, elüvöltöznek egymással. Ismerek olyat, aki azt mondta, ha nincs üvöltözés, nem szenvedélyes a kapcsolat. Hát, különbözőek vagyunk, de nálam sem férne bele.
2015. febr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a csajom egy giga sárkány

21fejű

és nagyon fontolóra vettem már a szakítást.

én olyan vagyok ahogy leírtad úgyhogy eléggé ellentét...

2015. febr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A hogyan találnak párt kérdést úgy értettem, hogy az üvöltözős idegbetegek.
2015. febr. 6. 23:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért a hirtelen felkapja a vizet, meg az üvöltözős elmebeteg nem egy kategória. De amúgy ja.
2015. febr. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát számomra aki pl. egy útvonaltévesztésen ordít vagy azért, mert nyitva van az ajtó vagy csukva (értsd: olyanok amikkel normális ember nem foglalkozik, vagy röhög rajta) üvölt, az bőven az elmebajos kategória.
2015. febr. 7. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!