Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne tenni ha cselédnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni ha cselédnek érzem magam és nem szerető feleségnek?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok?

Mi volt ha nem szolgáltáto ki a férjeteket, ha nem öntöttétek csészébe a kévét neki vagy nem adtatok neki teát?

Ha nem hagytátok abba a házimunkát azért hogy őt kiszolgáljátok?



2015. febr. 7. 07:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha kiszolgálom az azért van,mert ÉN akarok neki kedveskedni,nem azért mert elvárja!
2015. febr. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Válj el.
2015. febr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. De lehetőleg hétvégén, nyugisabb napon, ne akkor mikor melóból fáradtan hazajön idegesen, miután lecseszte a főnök.
2015. febr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Olvass be a szemetladanak. Keress egy sikeres ugyvedet aki segit elvalni , megszabadulni tole. Utana osszeszedheted magad es elhetsz nyugalomban es imerkedhetsz rendes pasasokkal.

Nem is ertem, hogy mit kellene ezen megbeszelni vele. Meg kell szabadulni a szemettol, hogy megmaradjon a lehetoseged a rendes pasikra. Nekem ez bevalt. N

2015. febr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es, poén hogy így minden leírás nélkül valaki oldalára állsz és elítéled a másikat :D Egyből egy szemét, fel se merül annak a lehetősége hogy széthajtja magát a munkával. Igen, semmit se beszéljenek meg, egyből ügyvédhez menjenek, megéred te is a pénzed
2015. febr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a feleségek sorsa. Ha próbáltál már vele beszélni(sejtem, hogy igen és azt is, hogy süket fülekre találtál...) akkor valószínűleg megvolt az igen drágám, jól van drágám rész. De változás zéró. Ha nem ért a szép szóból, akkor légy erős és fenygesd meg válással akár. Nem csicska vagy attól, hogy nem lóg virsli a lábad közt.
2015. febr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj el gyakrabban otthonról. Fodrász, kozmetikus, vegyél magadnak szép ruhákat - egyszerűen csak szánj magadra is annyi időt, amennyit a kiszolgálásával töltesz.
2015. febr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dolgozol? Mert ha mondjuk ő tart el téged, akkor alap, hogy kiszolgálod. Valamit valamiért.
2015. febr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!