Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen az első ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen az első ajándék valentinnapra?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal most elég jóba vagyok, még nem mondtuk ki hogy járunk(nem mintha ki kéne) de szerintem össezjövünk.

3hete ismerjük egymást, még nem vettem neki sose semmit ,de valentinnapra akarok.


Plüss állat(kedvenc állata) a parfümömmel befujva?

VAGY

Egy parfüm amit én választok neki random.


19/f



2015. febr. 7. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
ja hogy Valentin nap alatt több ajándékot is akarsz neki adni?
2015. febr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na ne kezdd parfümmel,ráér az még.Valami apróságot vegyél neki,de ne fújd be a parfümöddel,az hülyeség.Vegyél neki vmi aranyos bögrét,azt még használni is tudja.
2015. febr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem valami hasznosat vegyél neki, mondjuk egy szép egyszerű kis karkötőt, vagy nyakláncot, nem kell valami méregdrága, márkás cucc, csak a lány ízlésének megfelelő :)
2015. febr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egy szál virágnak örülnék:) Nem kell csokor, nem kell ékszer, sem parfüm ilyen 'alkalomból', szerintem.

18/L

2015. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!