Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátomat, hogy fogyjon? Már nem kívánom annyira.

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt. Mikor megismerkedtünk, átlagos testalkata volt. Kondiba jár, a lábai, karja izmosak, viszont nagy pocakja lett. És ez már nem indít be szexuálisan. Nem tudnám elképzelni nélküle az életem, és nem is szeretném elhagyni, mert nagyon szeretem. De nem tudom kontrollálni, hogy mi vonz, és mi nem. Kérlek ne szóljatok le.


Minden nap hajat mos, rendszeresen borotválkozik, szóval a személyes higiéniával nincsen gond. De mikor megemlítem neki, hogy fogynia kéne, azt mondja hogy így érzi magát jól, és a kondi miatt ennie kell. De nem csokit, meg mindenféle egészségtelen cukros dolgokat. Tudom, hogy őt is zavarja, mert nagyon sok helyre nem akar eljönni velem(strandra, fürdőkre) pedig igénylem, hogy kimozduljunk. Én vékony vagyok, heti 4x edzésem van, mellette futok, biciklizem. Izmos vagyok, és figyelek arra, hogy mit eszek. És el is elvárom ezt, ha már én is figyelek arra, hogy vonzó maradjak.

Valakinek hasonló problémája? Hogyan győzzem meg? Ha próbálom neki felhozni ezt a témát, ideges lesz és megsértődik. Pedig sosem mondtam neki durván.



2015. febr. 7. 18:48
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
18/L 20/F
2015. febr. 7. 18:49
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Kér a barátod még egy krémest? :DD
2015. febr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
(y) akkor remélem, hogy nem gond, ha nem találom hasznosnak a válaszodat.
2015. febr. 7. 18:52
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
mit takar a nagy pocak,mennyire nagy ? engem soha nem zavart egy kis pocaknövekedés,nem érintett szexuálisan
2015. febr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem annyira lógós neki, inkább gömbölyű :D persze nincs azzal gond, ha nincs kocka hasa, de ettől függetlenül jobban vonzz. Nem tudom leírni.
2015. febr. 7. 18:58
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagy rácuppanva ennyire a témára,mert te sportosan élsz,edzések,stb,jobban figyeled ezeket a dolgokat.Én nem sportolok,ezért másképp gondolkozok.Ha ennyire nagy gondnak tartod,mondd meg neki őszintén hogy ez így nem lesz jó,mert a kapcsolat rovására mehet.Segíts neki a fogyásban,tüntesd el a cukros kajákat,és bátorítsd.
2015. febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igyekszem :)
2015. febr. 7. 19:05
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt beszéld meg vele. Részletesn úgy ahogy itt leírtad, mond meg neki.
2015. febr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nem tudom megbántani, de valószínűleg ez lesz a legjobb megoldás..
2015. febr. 7. 19:10
 10/19 anonim ***** válasza:

Beszélj vele, üljetek le és mondd el, hogy téged mi zavar ebben, hogy mennyire oda voltál érte míg nem így volt, stb. Kérdezd meg, hogy szeretne-e változtatni, vagy ha nem akkor miért nem. Csöndben, biztosítva arról, hogy szereted.

Lehet, hogy éppen tömegelős időszakban van. Utána majd jön a szálkásítás.. remélhetőleg.

2015. febr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!