Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha egy férfi elmondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy férfi elmondja hogy még nem volt soha szerelmes, azzal milyen érzéseket, gondolatokat vált ki belőletek? Az ilyen férfiak válaszaira is kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

Voltam már lányokkal, de még úgy érzem soha nem voltam szerelmes. Nem találtam az életben olyan lányt, aki megmozgatott volna. Legyen szó az első csókomról, az első szexemről, az első barátnőmről és a későbbiekről, sosem volt olyan lány, aki iránt azt a fajta szerelmet éreztem volna, amit szerintem érezni kell.


21/F


2015. febr. 7. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül rossz! De lehet, hogy a barátaid is hatást gyakorolnak rád!
2015. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit akarok a férfitól. Ha jóbarát, akkor nem lenne különösebben érdekes információ. Van ez így.


Ha szeretnék a kedvese lenni... akkor kicsit óvatosabb lennék vele.

Mert nem jó dolog a viszonzatlan szerelem, de azért megpróbálnám, hátha én vagyok a herceged aki felrázz a csipkerózsika álmodból ;)

2015. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én arra jöttem rá 221334/f-yers old-en ,hogy nem szabad kiadni magunkat. Az őszinteséggel csak rontasz, a helyzeten úgy érzed, amikor megnyilvánulsz, hogy tisztázol minden gyengeséged, de ez a valóságban nem visz előrébb a nő szemébe biztonságot kell adni (őszinte biztonságot) Ha nem őszinte ezt leveszik és koppintanak tapasztalat. Melyik nő kíváncsi egy olyan férfire, akinek lelki problémányi vannak? Légy erős nagyapádnak sem a dédapádnak is volt tartása neked is legyen minimum olyan tartásod. A tetteid határozzanak meg. A nőknek is megvannak a problémái, és ha siránkozna ugyan úgy egy nő, mint te nekem az még be is jönne, csak neked van péniszed te férfi vagy és egy férfi semmitől sem fél. És ha ilyen a felfogásod, akkor megérted majd azt, akit szeretsz.

Srácok szeressétek a lányokat nagyon!!!!!

2015. febr. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!