Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok feltekeny?

Figyelt kérdés
Szoval az van hogy a baratomnak es nekem van egy kozos lanyismerosunk akivel amugy nem vagyok rosszban meg semi ilyesmi de feltekeny vagyok egy kicsit ugyanis a baratom mindig mesel rola hogymilyen kedves lany meg hogy magyon el vannak egyutt es nekem mar ez egy kicsit rosszul esett hogy nekem ilyeneket mond egy masik lanyrol. Aztan mot mondta hogy egyutt szoktak kondiparkozni es hogy olyanokat csinalnak hogy felveszi a baratom a lanyt es ugy guggol vele meg hasonlokat es nekem ez mar nagyon rosszul esik vagyishat feltekeny vagyok. Jogosan teszem ezt vagy inkabb felejtsem el ezt a hulyeseget? (Bocsanat a helyesirasi hibakert)
2015. febr. 7. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Dobd ki a barátod, had legyen együtt azzal, akit szeret.
2015. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most te egy lány vagy?


Most szerelmes vagy ebbe a barátodba?

2015. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress olyat aki nem más csajjal lóg,és nem isteníti.
2015. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán csak haverkodnak.Nem hiszem,hogy mesélne róla,ha titkolnivalója lenne.Egyébként meg mondd el neki,mit érzel,és beszéljétek meg,mert a bizalmatlanság kinyírja a kapcsolatot,ahogy a kifelé kacsintgatás is.
2015. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt mondja,hogy csak barátok és nagyon szeret engem,de akkor is rossz hogy más lánnyal lóg együtt.
2015. febr. 7. 20:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Jogod van eldönteni azt, hogy magánéletedet milyen elvek szerint akarod élni.


"Nézd az én értékrendembe nem fér bele az hogy párom más csajokkal ennyire haverkodjon. Ha kellek neked akkor, építsd le a haver csajt, ne találkozgass vele kettesben többet. Ha nem építed le a csajt, akkor kiraklak."

2015. febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!