Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem találkozhatok egy fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találkozhatok egy fiúval a netről, ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Anya nem engedi, hogy találkozzak vele, mert hogy netről ismerem és nem velem egyidős (3-4 évvel idősebb). Nem tudja, hogy már találkoztam vele, mert nem volt alkalmam ezt elmondani, mivel ahogy megemlítettem, hogy 'fiú', többet hallani sem akart találkozásról. Más barátnőimet elengedik a szüleik bárhová, nekem meg engedélyt kell kérnem, sőt, valamikor el sem engednek.

Arra gondoltam, amikor anyával pont abban a városban leszünk, megemlítem a fiúnak, és majd akkor ott előtte 'futunk össze', ha nem enged el egy 18 éves lányt randizni, akkor csak elenged vele pár órára, nem küldi el a fiút.. Bezzeg, ha mindent tudna más lányokról, akikkel példálózik, hogy ők nem ismerkednek neten, igencsak kikerekedne a szeme. De nem, ők a jók, én vagyok csak ilyen hülye, mikor nem vagyok egy útszéli sem..


2015. febr. 7. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Eléggé furcsa, hogy 18 évesen nem hagy neked szabadságot az anyukád...


Nem biztos, hogy elengedne vele. Illetve, attól függ, hogy milyen ügyben lennétek anyukáddal abban a városban. :)

2015. febr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mintha csak magam olvasnám ezelőtt másfél éve...


Ugyan ebben a cipőben voltam. 18 voltam, netről ismertem a srácot és ment a balhé itthon hogy ezt mégis hogy képzelem. aztán mivel nagy volt a távolság köztünk, titokban leszerveztem egy szállás foglalást a srácnak a közeli városban és amikor minden megvolt közöltem anyával a kész tényeket és hogy már pediglen randizunk. Suli után találkozunk, és hazahoz. Nem volt mit tennie...

Aztán szépen lassan kezdett beletörődni.

Komolyabbra fordult a kapcsolatunk végüé Az első "együttalvás"után megtört a jég annyira hogy mostmár nem próbál meg irányítani. Elmondja a véleményét, meghallgatom de nem erőlteti rám ha nem értünk mindenben egyet.

2015. febr. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!