Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi játszódhat le egy kiismerhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi játszódhat le egy kiismerhetetlen férfi fejében, miért viselkedik így? (lent)

Figyelt kérdés
Tuti, hogy mikor megismert totál odáig volt értem, mert folyton körülöttem legyeskedett, akkor nem simertem azt hittem mindenkivel ilyen, de szerettem. Majd egyik napról a másikra ez megszűnt és a bunkózás váltotta fel, holott semmi rosszat nem tettem vele. Azóta mindenkinek udvarol, persze én levegő vagyok számára. 4 hónapig csapta a szelet egy ismerősömnek, akinek bár volt pasija jókat flörtöltek, de semmi több. Most rányomult egy csaj, és élvezi a nő folyamatos tapadását. A pasas tudja, hogy nagyon is kedves a szívemnek, bár már őszintén, rá nézni sincs kedvem, mert fáj ahogy velem bánik, hogy szó szerint semmilyen velem, vele már ezt nem kell, vagy nincs értelme megbeszélnem mert nyilvánvaló, hogy nekem ő kell, ezt tudja, mégse lép. Tőlem meg hogy várná hogy lépjek, hisz tudja mit érzek mégis átnéz rajtam. Pedig sokszor ha ránézek úgy érzem talán fontos vagyok neki, meg nem utál vagy ilyesmi, szóval nem tudom hova tenni. Szerintetek mi játszódhat le egy kiismerhetetlen huszonéves férfi agyában ilyenkor? Ha fontos neki egy nő képes így viselkedni vele? Vagy szimplán élvezi hogy jó faszi és tapadnak rá/ vágyódnak utána a nők?!
2015. febr. 8. 20:56
 1/6 anonim válasza:
De most akkor Ti együtt vagytok/voltatok?
2015. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha kell neked, ne azt várd, hogy Ő lépjen feléd. Ennyi. Én is elvárnám, hogy ha kellek egy nőnek, ne nekem kelljen már odamenni hozzá! (fordított esetben odamennék, de így?)


24/F

2015. febr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ááá nem voltunk együtt, akkor nem kellett volna kiírnom a kérdést, tuti szeretne ha jobban megismerne, érzem én. Persze h nekem kéne lépnem és meg is tettem volna ha nem mással flörtölt volna előttem, meg próbálkoztam én csak olyan elutasító volt meg most megint bejött másik nő a képbe... Nem értem őt, azt hittem szeretetre vágyik és tudnia kéne h tőlem megkaphatja, erre neki az kell h egy nő udvaroljon, fura...mert amugy olyan lovagias pont egy ilyen sráctól nem gondolnám h a nőtől várja az első lépést.
2015. febr. 8. 22:54
 4/6 anonim válasza:
Ahogy a kérdést átolvastam, azért eltelt az idő közben. ("4 hónapig csapta a szelet"). Én az előző barátnőmre akkor figyeltem fel, mikor egy másik lány miatt (1 hónap flört után) elmentem egy helyre, de ő le sem ...(nem foglalkozott velem), ezért elkezdtem beszélgetni az asztalnál a barátnőjével (akit addig nem ismertem), és 2 hét alatt kialakult belőle 5 év kapcsolat.
2015. febr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

#4 vagyok

ha valamire sokat vársz, az elmegy. Lehet nem vágyott ő tapadásra, csak megunta a magányt. De attól hogy valaki magabiztosnak és határozottnak tűnik, nem biztos hogy van annyi bátorsága hogy ő lépjen elsőnek. Ezt meg kellett volna beszélnetek, hogy mit éreztek egymás iránt. Vagy adnod kellett volna valami jelet, hogy Te is szeretnéd ha több lenne. ("hisz tudja mit érzek mégis átnéz rajtam" - elmondtad neki?) Vagy mivel tudja hogy biztos pont vagy, addig nem zavartatja magát. Bár az utolsó mondatod is igaz lehet, adódóan abból hogy én nem ismerem.

Szerintem beszélj vele, az a legtisztább megoldás. Aztán ha ő nem úgy látja mint te, el kell hogy fogadd.

2015. febr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából már inkább próbálom kerülni a témát h ne rontsam el a kettönk között lévő jó viszonyt. Mivel a közös baráti társaságba folyton ezzel ércelődnek ő általába nem reagál semmit, nem akarok neki rosszat, megaztán ha komolyan alakul neki a másik csajjal vmi nem akarok kellemetlenebb szituba kerülni. De tudom h boldog lenne velem, és nem vagyok hibbant nem értem mi baja viszonylag jól nézek ki, nem kértem h feleségül vegyen hihetetlen h nem kellettem neki...
2015. febr. 10. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!