Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek hogy indultak a tartós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy indultak a tartós kapcsolataitok?

Figyelt kérdés
Fellángolásból, vagy barátság volt köztetek kezdetben, vagy csak tetszett valaki, elhívtátok randira, és alakultak a dolgok maguktól?
2015. febr. 8. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Barátságszerűségből.
2015. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1,5 éven át próbálkozott, végül adtam neki egy esélyt.
2015. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Közös társaságban, "haverságból", apránként kibontakozva.
2015. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha friendzonebol ki masztal jegbonto RESPECT
2015. febr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 opened paradise ***** válasza:

Feladtam minden reményt és úgy álltam hozzá,hogy "Ebből úgyse lesz semmi sem".

És az élet szeret megviccelni és úgy intézni,hogy tévedjek.

2015. febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Úgy,mint a mesékben:szép reményekkel..
2015. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Neten ismerkedtünk meg, kb. a 4.-5. találkozásnál mutatta ki, hogy bejövök neki. Addig sz sem volt egyértelmű számomra, hogy a találkozásaink randik -e, vagy csak haverkodni akar.
2015. febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Eddig három hosszabb kapcsolatom volt (vagyis a 3. az van). Mindkettő ismeretségi körben első bemutatás után randi és mindkettőnél egyértelmű volt, hogy akarjuk egymást, 3. randin már szex.


Ugyanakkor azok akikkel csak járogattam, kerülgettük egymást, hetekig beszélgettünk és randizgattunk vagy nem jöttek össze vagy nagyon korán ki is fulladtak (nagy többségük három hónapig tartott).

2015. febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az első az 18 évesen indult egy discoban/klubban, az tartott 4,5 évig.

A másik lányt egy boltban ismertem meg egy pénztáros volt megkérdeztem találkozhatunk e a bolton kívül is, és ez több mint 2 év volt.

A 3. kapcsolatom a Tescoban született :) ez tartott töb mint 5 évig :)

2015. febr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Duplarandi volt és se én se a barátnőm nem akart menni :D aztán elkezdtem beszélgetni a sráccal és alakult minden :)
2015. febr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!