Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kezdenétek ismerkedést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kezdenétek ismerkedést, egy olyan nővel akinek csak kevés barátja van, és nagyon ritkán jár szórakozni?

Figyelt kérdés
lehetőleg ne tinik reagáljanak értelmetlenségeket, mert a nő 27 éves
2015. febr. 8. 22:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, igen.
2015. febr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
27 évesen,már mondható érettnek,tehát nem épp a bulizás a fontos neki,hanem a karrier.Mondjuk ez a kevés barát ez kicsit visszataszít,jobban szeretem a népszerű lányokat :) 26/F
2015. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
61%
30+ korúként azt mondom, hogy mindez akkor elfogadható, ha ezek a dolgokon már túl van, tehát volt alkalma megélni ezeket.
2015. febr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 LazyJones ***** válasza:

Simán, sőt...!

33F

2015. febr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 opened paradise ***** válasza:

Igen,ez valahol előny is.

20

2015. febr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 2. válaszolóval, de azért tudd, hogy a sok "barát" sem jó... van különbség a haver és a barát között
2015. febr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem kezdenék, mivel nő vagyok (30+).

Magam is eléggé otthonülős típus, a párom meg bulizós. Én introvertált, ő extrovertált. Mégis jól megvagyunk. Ha van aki vigyen és van társaságom akkor szívesen megyek nagyobb társaságba, egyedül viszont nem szeretek, így vele megyek, a kevés barátommal/barátnőmmel megyek, egyedül nem.

Szerintem ha ki lehet mozdítani és egyébként sok minden másban összeilletek akkor csak ezen nem múlhat.

2015. febr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Tini vagyok, de azért írok ha nem baj.

Mivel én sem járok bulizni illetve szintén kevés barátom van így simán.

Meg az a véleményem hogy 27 évesen már ne minden hétvégén bulikban igyon.

18/F

2015. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kezdenék, nincs ebben semmi.
2015. febr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Személy szerint rólam van szó.

Mert én javarészt azt érzékeltem, hogy ez zavarja a férfiakat.

És nem is annyira fiatalokat, mivelhogy az egyik illető 32 éves a másik 34.

A 32 éves , burkoltan aggódva kérdezte tőlem múltkor , hogy "de ugye azért a barátnőiddel el jársz programokra", a másik meg hozzámszegezte a kérdést, "mit csinálok csak facebookozok"?

És ezek nem estek jól.Mert kevésnek érzem magam....nem olyan érdeklődésű néhány lány ismerősöm mint én, és nem tudok elmenni velük sem programokra, sem szórakozni, nekem is hiányzik, főleg nyáron, sokat egyedül vagyok, ha megyek is előadásra akkor egyedül.Szóval mennék én ha lenne barátom, vagy olyan barátnőm....de nincs....főleg hogy most munkám sincs, és ismerkedésnél úgy érzem h leirom magam, és nem akarnak mert igy nem fogadnak el:(

2015. febr. 8. 22:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!