Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lepes elore, ketto hatra....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lepes elore, ketto hatra. Soha nem lesz ebbol kapcsolat?

Figyelt kérdés

Megismertem egy kurd ferfit az interneten, szexnek indult az egesz de tobbet akarok tole. Azt mondja o is, hogy sokat jelentett neki az egyutt toltott ido..Nalam aludt 2x, en nala 1x de rettento sokat veszekszunk, napokig nem ir vissza en meg konyorgok neki, utana ir de nem sokat.. Mondtam, hogy dontse el mit akar, de a valasz mindig ugyan az..'nem tudom'. Amikor tiltottam mindenhonnan ketsegbeesetten hivogatott, aztan fordult a kocka. Feltekeny meg a kan kutyamra is. Kemkedik, ellenorizget! Tudja, hogy rosszul erint ha napokig nem jelentkezik, ezert nem ir 4-5 napig. En tudom, hogy feltekeny, ezert direkt gyakrabban megyek el a barataimmal. Mint egy ovoda..

Latom hogy a tarskereson mindig online, szoval mar uj not keres de engem ugyanugy birtokolni akar es minden szavara ugrok. Mit tegyek? Hogy lepjek ki ebbol?


2015. febr. 8. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
kurd ki
2015. febr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tunj el, tiltsd le, ne valaszolj sehol. Nekem is volt ilyen kapcsolatom, az egeszsegem is rament, felejtos, de tenyleg!
2015. febr. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!