Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Öt év nagy kor külömbség ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öt év nagy kor külömbség ha egy párkapcsolatrol van szó?

Figyelt kérdés
Én 18 éves vagyok a lány pedig 13, oda vagyunk egymásért, csak a lány szülei szerint túl idős vagyok hozzá :(
2015. febr. 8. 23:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ilyen formában igen.


*korkülönbség

2015. febr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát ebben a korban még igen nagynak számít,de ne haragudj,hogy a fenébe lehetsz oda egy 13 éves kislányért ?
2015. febr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ilyen korban még nagyon nagy különbség.
2015. febr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ember ez még pedofília....

Miért ilyen kislányoknál próbálkozol felnőtt létedre??!!

2015. febr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, hogy sok-e az az 5 év. De a ti esetetekben úgy gondolom, hogy sok. Tehát nem csak a lány szülei szerint nagy ez a korkülönbség.
2015. febr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
testileg és szellemileg nagyon is érett... nem "kislány"
2015. febr. 8. 23:11
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha csak 5-6 év múlva kezdtek párkapcsolatba, akkor nem lesz gáz, most az. Ha igazán egymásnak lettetek teremtve, akkor simán kibírjátok ezt a 6 évet egymás nélkül.
2015. febr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerintem 6 év alatt azt el felejtsük egymásrol, hogy létezünk... :P
2015. febr. 8. 23:20
 9/14 anonim ***** válasza:

Én el hiszem hogy bele tudtál szeretni, mert én is ilyen helyzetben vagyok... Csak nekem abból jobb hogy a szülei is elfogadják :)

És sajnos ha a szülei azt mondják hogy nem, akkor nem :/ Nem tudom hogy volt-e rá példa, de azt ajánlom, hogy ülj le a "barátnőddel" és a szüleivel beszélgetni, hátha kicsit engedékenyebbek lennének, hogyha megismernének téged, és látják, hogy nem kihasználni akarod őt :)

Esetleg megbeszélitek a lánnyal hogy várnátok egymásra, és később együtt lehettek :)

2015. febr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Már beszéltem a szüleivel, még nem tiltottak el töle csak még szokatlan ez nekik, hogy a lányuk már pasizik....és kihasználni meg biztos nem akarom
2015. febr. 8. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!