Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kéne kezelnem, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne kezelnem, hogy a párom az exét támogatja még lelkileg?

Figyelt kérdés

Sajnos meghalt a volt barátnője anyukája. Előttem 2 évig jártak a lánnyal, és megértem, hogy sajnálja, de muszáj neki vigasztalnia? Vagy én vagyok a szívtelen? Engem zavar eléggé, hogy hónapok óta együtt vagyunk, és ő az exével foglalkozik. Oké, csak annyi, hogy facebookon vigasztalja, de akkor is rossz. Bunkó lennék, ha megmondanám neki, hogy zavar?

19/L


2015. febr. 9. 01:44
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Rettenetesen önző lény vagy
2015. febr. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha barátok maradtak, akkor nem tudom mi bunkósság van abban, hogy vigasztal egy barátot, aki nehéz helyzetben van.


Ne féltékenykedj inkább.

2015. febr. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, bunkó lennél.
2015. febr. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pffff én elég érzelmesnek tartom magam, ha az aktuális barátnőm ilyet mondana ebben az esetben tuti hogy megfontolnám erősen a szakítást.
2015. febr. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
hat en megertem hogy zavar teged... engem is zavarna
2015. febr. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lépj le, keress te is vmi féltékeny csávót, aztán boldogítsátok egymást.
2015. febr. 9. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 PearlDiver ***** válasza:

Megértem hogy zavar, ettől nem vagy bunkó. Átéltem én is hasonlót, elég szar volt.

Mindenesetre próbálj megértő lenni vele, érdeklődj az exbarátnőről, és látni fogod hogy akkor hányadán is álltok.

A sráctól szerintem szép dolog hogy megvigasztalja, viszont ezt nem illik elhúzni és sokáig csinálni, mert az már tényleg tisztességtelen veled szemben.

Szóval légy egy kicsit türelemmel, de finoman jelezheted neki hogy jobban örülnél, ha veled többet foglalkozna.

2015. febr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!