Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira nagy a rendetlenség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira nagy a rendetlenség a barátnomnél, már nembírtam szó nélkul. Utaltam már rá, tapintatosan, nemvolt változás, de most nagyon egyenes voltam. Nagyon megsértodott, attol tartok túl beléptem a magánszférájába. Mit tegyek? Nagyon szeretem.30F/28L

Figyelt kérdés

2015. febr. 9. 07:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szereted, akkor nem cs..eszegeted ilyenért. Ő sem szól bele, hogy te mit hogy tartasz.
2015. febr. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lázadás is lehet a háttérben , szigorúan fogták esetleg ebben élt hogy nincs jelentősége a rendnek . Bocsánat kérés és megbeszélés eredményre vezet .
2015. febr. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lepd meg, mìg fürdik, addig rendet raksz. :D
2015. febr. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ahhoz sajnos nagyon sokáig kellene furodnie.
2015. febr. 9. 08:13
 5/15 anonim ***** válasza:
TIsztázzuk: kosz van vagy csak rendetlenség? Mert ha csak rendetlenség akkor azt gondolom semmi közöd nincs hozzá ha nem éltek együtt.
2015. febr. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha ujnyi vastagságra áll a por valahol mind a mellett hogy szanaszét van minden,és ha lehuzod a cipodet ugy érzed mint ha kinti talajon lépkednél,akkor az most kosz vagy rendetlenség?
2015. febr. 9. 08:23
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ajánld fel neki hogy segítesz kitakarítani. Együtt lehet egy hétvégén megoldjátok.
2015. febr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát ez már kosznak hangzik. Igen ebben az esetben szerintem jogosan jegyezted meg. Mármint nyilván azon a ponton amikor neked is piszkos lesz a ruhád, akkor már rád is tartozik. Csak azért kérdeztem, mert nekem is mindig mondja a barátnőm a "kosz szót, pedig minden héten fel van porszívózva, fel van mosva, kád, mosdókagyló, wc, mosogató kitakarítva és le van minden törölgetve. Szóval nálam a rendetlenségre van az mondva, hogy kosz. :) De akkor nálatok más a helyzet.
2015. febr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Amit már korábban egy másik hozzászóló is írt, ajánld fel neki hogy segítesz egy nagytakarításban, ha meg ehhez sincs kedve, akkor nevelő célzattal ajánld fel azt is, hogy egyedül is kitakarítasz.


Hogy egy kicsit tompítsd az élét a dolognak, mondd azt hogy megérted, hogy sok munka tanulás mellett, erre nem jut ideje, ezért most szívesen megcsinálod helyette. Persze egyik sem mentség a rendetlen, takarítatlan lakásra, de ebből érezni fogja hogy nem csak piszkálni akarod jelentéktelen dolog miatt, hanem ez neked tényleg elviselhetetlen (nekem pl. az lenne).

2015. febr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem is rossz az, ha valaki annyire egyenes és hozzávágja a másikhoz az igazságot. Lehet, hogy megsértodott, de ha pont ez a "pofon" készteti arra, hogy komolyan elgondolkodjon rajta, akkor jól tetted. Viszont, ha tervezel vele, és ossze akartok koltozni, kompromisszumot kell találni, mert hosszútávon ez nagy feszultségekhez vezet.
2015. febr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!