Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Milyen "rosszfiús"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen "rosszfiús" tulajdonságok vonzzák a nőket?

Figyelt kérdés

Nem az érdekel, hogy miért ez vonzza a nőket, mert azt tudom :D


Konkrét tapasztalatok,tettek, megnyilvánulok érdekelnek :)


2015. febr. 9. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül rosszfiús, de nagyon szeretem, ha határozott és amikor ketten vagyunk, "erős kézzel" bánik velem. Most itt nem megalázásra, vagy ilyesmire gondolok, hanem pl erősen ölel, csókolózás közben fogja a nyakam, arcom, hogy ne fordítsam el, falnak háttal állít és csókolózás közben odanyom egy kicsit stb
2015. febr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
89%

Van egy fajta mosoly, ami csak rájuk jellemző és azonnal tudja tőle egy nő, hogy kivel van dolga. Ez már önmagában nagyon vonzó.

A mosoly az kb olyan, mint aki tudja, hogy bármit megkaphat, de egyben cinkos mosoly is, ami érezteti veled, hogy te is pont azt akarod, amit ő. :D

2015. febr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szeretem ha tepi a hajamat es belemegyek vel mindenorultsegbe
2015. febr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehetsz ,,rosszfiu'' de attol függetlenül nem bisztos hogy bukni fognak rád a csajok
2015. febr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!