Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan pasi, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pasi, akinek nem számít a külső vagy, csak kis mértékben?

Figyelt kérdés
Ha, igen, akkor írjon.

2015. febr. 9. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Van, de nem írok, foglalt vagyok.
2015. febr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 LazyJones ***** válasza:

Van, de ennyiért nem fogok írni. Írj te, ha szeretnél valamit.

F33

2015. febr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Oké, de neked kell kezdeményezned. Ha ennyire sem vagy képes, akkor nagyon maradi vagy.
2015. febr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Egyedül az taszító számomra ha valaki szélsőségesen (nem arányosan, a telt alkattal semmi bajom nincs) rendkívül kövér.
2015. febr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jelen.
2015. febr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 PearlDiver ***** válasza:
Nekem csak kis mértékben számít a külső, tehát ha az illető lány tetszik nekem, onnantól kezdve nem kezdem el kritizálni meg nem akarom megváltoztatni. Hanem megismerni, és ha a személyisége is bejön, onnan már csak egy lépés, hogy beleszeressek :)
2015. febr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
számítani számít,de mindenkinek más tetszik-vannak szépségkirálynők -akik szinte sose tetszenek és nem értem másoknak miért igen,és vannak akik mások szerint rondák,nekem meg kifejezetten tetszenek...Többen mondták már h fura izlésem van-én uezt gondolom másokról...
2015. febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 B.Dávid ***** válasza:
Nálam ez úgy működik, h feltettem egy lécet nem túl magasra. Aki átugorja, arra azt mondom h külsőre rendben van, de a továbbiakban már az dönt h kapcsolatra, együttélésre mennyire alkalmas. Demagóg, aki azt mondja, h neki a külső nem számít
2015. febr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!