Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónapja járok a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja járok a barátommal de még nem vagyok belé szerelmes, normális?

Figyelt kérdés
2015. febr. 9. 12:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szereted, akkor minek vagy vele?
2015. febr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
kedvelem de nem vagyok belé szerelmes
2015. febr. 9. 12:58
 3/33 anonim ***** válasza:

és ő?

mpond el neki mit érzel ne játsz vele..

2015. febr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek jártok? Hány évesek vagytok? Mert a gondolkodásod alapján olyan 13-nak tartalak. Ha így gondolkodtok, akkor már bocs, de gyerekek vagytok még egy kapcsolathoz.
2015. febr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
4%
A szerelem az később alakul ki, ha szereted, az épp elég. De lassan azért létre kellene jönnie egy olyan vonzódásnak, hogy érezd, képes vagy megmaradni mellette évekig, tényleg szerelmes vagy. Tervezzetek több programot, ismerjétek meg jobban egymást.
2015. febr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
El se kellett volna kezdeni, de egy okod még lehet: szex jó vele?
2015. febr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

nem értem miért sértegettek összejöttem vele mert szimpatikus volt és jól el tudunk beszélgetni, kedvelem.

De nem érzem azt hogy teljesen odalennék érte, össze vagyok zavarodva :(

2015. febr. 9. 13:10
 8/33 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagy normális, hogy úgy jöttél vele össze, hogy nem vagy szerelmes.

De ez ellen nem tudunk mit tenni.

2015. febr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
83%
nem sérteget senki de ha buta vagy akkor nincs mit tenni. szerencsétlen fiút meg sajnálom ha ő közben beléd szeretett bár kétlem......... minek jössz össze valakivel ha csak kedveled??? akkor legyél vele jóba...jézus istenem ilyen embereket.. hány éves vagy 15???
2015. febr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem sértegetés, de normális esetben úgy jönnek össze emberek kapcsolatra, hogy érzelem és testi vonzalom is van mindekettejük részéről. Én is kedvelek sok lányt, ők is engem, attól mégse járok velük. Szerintem egy kapcsolathoz több kell, mint kedvelés, ezt egy felnőttesen gondolkodó ember szerintem tudja.
2015. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!