Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Barátnőmnek laptop-ot adok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátnőmnek laptop-ot adok névnapjára. Szerintetek ilyen esetben jó ötlet?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmesek vagyunk egymásba, Ő 24 éves, én 22 vagyok. Karácsonykor 9.000 forint értékben vettem neki valamit, Ő pedig 24.000 forint értékben, olyat, aminek nagyon örültem. De mivel tisztában vagyok az árával, elszégyeltem kicsit magamat, és ez még mindig kicsit bosszant.

Persze nem arról van szó, hogy filléreskedem, mert mindketten úgy vettünk ajándékot, hogy az ártól függetlenül kitaláltuk, mit szeretnénk adni egymásnak és azt vettük. És tudom, hogy ez neki elég nagy anyagi kiesést jelentett.


Egyik ismerősöm egy banknál dolgozik, és mivel tulajdonost vált a bank, az egykori igazgatóság megválik a laptopjaitól, amelyek 300.000 forintba kerülnek, és mind 1, maximum 2 évesek, még a fólia is rajtuk van.

20.000 forintért lehet őket megvenni, és én rendeltem is tőle. És ezt adnám oda ajándékba. De nagyon cikinek érzem, hogy használt cuccot adok.. nem ezt érdemelné, viszont a hasznára válna nagyon egy laptop, méghozzá ez nem is olyan olcsó.

Szóval azt szeretném kérdezni, hogy egy ilyen használt laptopnak ti örülnétek-e?



2015. febr. 9. 13:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

"hasznára válna nagyon egy laptop"

akkor örülni fog neki, hidd el, biztso tudja, hogy nincsenek millióid vadiúj epül notira

2015. febr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
10%

Ha szép állapotban van, gond nélkül, de nem úgy, hogy nincsen rá garancia. Garancia nélkül semmi ilyen jellegűt nem adnék a páromnak.


Valamint 22 évesen felejtsd el a pénzharcot, én belefutottam, tényleg nem jöttem ki jól belőle. Azért, mert ő drága ajándékot ad neked, neked még nem kötelező. Értem, hogy szükség van egy laptopra neki, de 20.000 forintért kétlem, hogy olyat kapsz, ami kényelmesen lenne használható. Ha a paraméterei megfelelőek, akkor is ott van az, hogy bármikor bekrepálhatnak, hogy drágább lesz a javítás, mint amennyibe maga az egész került.


Tényleg gondold végig, hogy meg akarod-e venni neki, mert nem abból áll egy párkapcsolat, hogy születésnapra/karácsonyra 20-30e forintos ajándékokat adogatunk egymásnak. 22 évesen rengeteg mindenre költhetnél, magadra, spórolhatnál a jövődre nézve, nyári vakációra, utazásra, bármire.

2015. febr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg nagyképű vagy..ha mi azt mondjuk hogy ne vedd te ugyis megveszed.Csak bölcsködni akarsz a pénzeddel idiòta!!!
2015. febr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Jó üzletnek tűnik, viszont előtte vidd el egy számtech boltba, hogy nézzék át, mert leselejtezés előtt előszeretettel belezik ki a gépeket és hagyják ott őket memória meg akku nélkül.
2015. febr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem f.a.s.z.ság minden kapcsolatba az ilyen drága dolgok ajándékozása, egy kapcsolat ne erről szóljon ne a pénznek vagy drága cuccnak örüljön valaki!
2015. febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Költőnő? ***** válasza:
kell neki, kap. Hol itt a kérdés? Ha jó állapotban van és minden oké vele, nem mindegy? Ő is úgyis használni fogja...
2015. febr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%

Az első, hogy miért is kell ilyen magas összegű dolgot venni egy egyébként nem is igazán ünnepre?

Aztán amikor szakítasz vele, mondogathatod hogy te mindent megadtál és vettél neki, amit csak kellett...

2015. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%

Szia! 20e Ft lofutty! En siman megvennem... nincs ebben semmi..jo ron szerezted es orulni fog neki ;)

Egyik heten vettem ennel kisebb osszegert egy "leselejtezett" fullos gepet egy hasonlo ismerostol...

Javitas..sokba kerul...mik ezek a boszmesegek...irigyek sztem es ennyi. A jo.lehetosegeket ki kell hasznalni ;) Nezd meg milyen gepek..megfelelnek e a parameterei az elvarasaidnak es ennyi..

20e -t hasznaltan is csak vacak laptopot kapnal vateran olxen stb. Szoval ha jo notirol van szo..batran ;)

Egyebkent ne penzt,osszegeket nezz egy kapcsolatban. De az mas tema ;)

2015. febr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó dolog egy kapcsolatban, ha ennyire az számít, ki hány forint értékben ad a másiknak ajándékot, mert abból csak szorongás és nem boldogság lesz. Én a barátomnak kézzel szoktam ajándékot készíteni, vagy elmegyünk moziba és valamelyikünk meghívja a másika stb. Lehet, hogy van olyan lány, akinek ennyire a pénz számít, de szerintem ez elég szomorú
2015. febr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én még a 9000 forintos ajándéktól is nagyon kínosan érezném magam, nem akarom, hogy a barátom ilyen sokat költsön rám
2015. febr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!