Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem kivánom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem kivánom vele a szexet?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint 2-éve vagyunk együtt! Eleinte jól működött a szex! Habár már akkor se nagyon tetszett bene hogy hamar elélvez mindig.Én meg "úgy maradtam". Meg elfelejtette vagy nem is tudom hogy 2éve járunk mert eléggé ápolatlan és ez miatt is elveszia kedvem.Máskor nem voltak ilyen problémáim de most lelkileg nagyon megvisel az örökös féltékenységével ami már beteges.És mostanában már inkább kézzel elégitem ki magam még azt is jobban kivánom mint őt.
2015. febr. 9. 13:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért 2 évig együtt lenni egy olyannal, akivel nem jó a szex...te se vagy egy ideges alkat
2015. febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudsz beszélj vele. Az igénytelenség, az kapcsolatfüggetlen, más embereknél is visszatetszést kelthet, ami az életben is hátráltathatja. Tehát erről tudjon, és ne miattad, hanem maga miatt legyen igényesebb.

Ha nem elégít ki erről tudjon. Ha tesz érte, hogy neked is jó legyen akkor OK, ha nem akkor nem törődik veled. HA sokadik kérésre sem változik akkor pedig itt a vége fuss el véle, mert más területen sem fogja érdekelni mi van veled, csak legyen egy lyuk ami megfőz és elmosogat és amikor kívánja legyen mibe üríteni. Gondolom nem ilyen jövőt képzelsz magadnak. 2 év még nem nagy idő. Lépj a kapcsolatod érdekében, vagy ha nem sikerül, akkor lépj ki belőle a magad érdekében.

2015. febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azért, amiket leírtál. Itt lenne az ideje olyan embert keresni, aki mellett jól érzed magad.
2015. febr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Hanariko ***** válasza:
100%
Az alatt, hogy "úgy maradsz" azt érted hogy nem is folytatja mondjuk kézzel/szájjal Neked, hogy Neked is jó legyen? Mert akkor érthető ha nem kívánod + a féltékenysége miatt is (ha nem jogos) elmehet a kedved tőle szerintem. De azért 2 évig így lenni tényleg kicsit durva, beszéljetek erről, vagy ha az megvolt, változtass.ó!
2015. febr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok őszinték egymással. Mondd el neki, hogy bánt, hogy csak magával törődik szexnél és azzal nem, hogy neked is jó legyen
2015. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a második hozzászólóval. Két év alatt elkényelmesedett a fiúd, már természetesnek vesz mindent, nem tesz semmit azért, hogy neked jó legyen, önző. Igazán szólhatnál érte, hogy még ne hagyja abba, kicsit uralkodjon magán, mert így neked sem jó, valamint az, hogy igénytelenül néz ki, az kicsit taszító. Teljesen normális megbeszélni a problémákat, ha úgy érzed, hogy nincs rendben a kapcsolatod. Ha nem ért egyet veled, vagy nem akar változni, akkor meg tényleg az lesz a legjobb, ha hagyod. Két év nem sok idő, fiatal vagy, rengeteg kapcsolatod lehet még, sokkal jobbak, mint a jelenlegi, az, ahol nem vagy teljesen boldog.
2015. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
lépj le
2015. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ki elégeit szájjal utánnna vagy kázzel de a z mégs e olyan.Két év alatt ha kétszer el élveztem úgymond a farkával az jó szóval meg tudom számolni. :S amikor próbálok beszélni vele nem érdekli kitalál magának dolgokat hogy biztos más pasi miatt nem kivánom a szexet.Mert más fiú vana dologban,pedig ez nem igaz. Az igénytelensége s e nem igazán érdekli ő szerinte igy van jó ahogy van.De sokszor piszkos ruhába kellemetlen leheletel jön hozzám ami elégé vissza taszitó tud lenni.Ja és amikor meg mondtam múltkor hogy vége nem birom tovább akkor azzal fenyeget állandóan hogy végez magával és az életével.Ez eléggé beteges.
2015. febr. 9. 13:28
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt elég szomorú....

Te is beleestél abba a problémába, hogy elfogadtál valamit amiről tudod, hogy soha nem volt jó neked...és ott legbelül küzdesz ez ellen. A párod nem tart valami sokkra...és szerintem az elején sem működhetett jól a szex....csak az a bizonyos rózsaszín köd.

Nem azért fürdik meg valaki szex előtt, mert este van és régen fürdött, hanem azért mert a páromat megtisztelem azzal, hogy a legjobb formám akarom mutatni. A szex nem arról szól, hogy elmentem és csá, hanem az a célom, hogy a párom széttépje a lepedőt a gyönyörtől. Ez kizárólag hozzáállás kérdése....ami sajnos esetedben nincs meg!!!

Mi a fenének élsz együtt egy hapsival, ha maszturbálnod kell? Gondolkozz el ezen......

Ha tényleg annyira féltékeny Rád akkor és nem akar elveszteni, akkor miért nem tesz semmit azért, hogy megtartson? Miért?

A válasz egyszerű....mert a kapcsolatotokban a párod a kedvezményezett, Ő a haszonélvezője, Te meg le vagy szar..a. Nem attól fél, hogy megcsalod, hanem attól, hogy ha elhagyod kereshet helyetted egy másik Nőt,aki kielégíti az igényeit!!!

37F

2015. febr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a pasit ejteném.

Ha a kérésedre vádaskodással jön, és nem érti mi nem jó neked, akkor ő nem figyel rád. OK, hogy kinyal vagy megujjaz a végén, de az is csak neki kényelmes, mert ő kiélvezkedte magát és megteszi, hogy ne nyávogj.

Ha picit is érdekelnéd akkor törekedne rá, hogy bizony a farkával elégítsen ki. De amint az kiderült erre tojik magasról.

Én elhagynám a francba. :S

2015. febr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!