Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati problémák!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati problémák! Hogyan lépsz tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan 4 éve van párkapcsolatom, de rengeteg problémával. Már nem tudok bízni benne,de szeretem,így viszont nincs értelme az egésznek..még is képtelen vagyok ellökni magamtól így.

Ti ilyen helyzetben voltatok már? Mit csináltatok,hogy továbbtudjatok lépni?

Esetleg valakivel tudnék komolyabban beszélgetni még erről? Az írhatna privit vagy írok én.



2015. febr. 9. 14:10
 1/4 CptTomato ***** válasza:

Szia!


Ha értelmetlen a kapcsolat akkor nem értem mi köt hozzá, még azt is jobban megértem ha valaki a pénzéért van a másikkal.

Amúgy ha ennyire komolynak gondolod a problémát és még sem tudsz ellene tenni akkor nálad is bajok vannak. Szerintem nem mi vagyunk akik segíteni tudnak hacsak nem ronda és/vagy munkanélküli kockákkal akarod megcsalni párod, inkább menj el egy szakemberhez ő majd megmondja hogyan kellene javítanod magadon vagy a kapcsolatodon.

2015. febr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

4 éve tart a probléma, vagy volt olyan időszak amikor jó volt a kapcsolat?

Mert ha sose volt igazán jó, akkor kár volt egyáltalán 4 évig húzni.

Általános igazság, hogy ami már az elején rossz, az sose lesz jobb. Persze, a rózsaszín köd az elején sokat szépít, ezt belátom...

2015. febr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Felőlem írhatsz, ha nincs jobb dolgom, akkor holnapig visszajelzek valami normálisat.

Kíváncsi volnék, mit jelenthet nálad az, hogy "szeretem", ha rengeteg problémával és bizalmatlansággal tarkított a kapcsolatotok.

2015. febr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
(előző vagyok: inkább még ma)
2015. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!