Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem vagyok egy beszédes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok egy beszédes ember attól még lehet csajom?

Figyelt kérdés
és milyen csaj való nekem? Olyan aki szintén nem szeret sokat beszélni, vagy olyan aki sokat beszél?

2015. febr. 9. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Melankolikus vagy és neked egy szangvinikus kéne.


Amúgy azért nyugtass meg,hogy vele beszélgetnél?

2015. febr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 CptTomato ***** válasza:
Határozott nő kell neked.... ha csak egy szintén introvertált nővel vagy együtt annak nem lesz jó vége..... tapasztalat.
2015. febr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Akivel izzik a levegő, akivel egy húron pendültök, aki jó társnak, barátnak, szexpartnernek és egyebek.. Amúgy meg honnan tudjuk?

Ha nem vagy beszédes akkor nehezebb, de nem lehetetlen.

A csendes nő előnye, hogy nem megy az agyadra a felesleges dumával, a hátránya, hogy általában Neked kell beszélned, ha nem akarod, hogy csönd legyen.

A beszédes leveszi a válladról a feladatot, viszont lehet, akkor is csacsog, ha nem szeretnéd és fogalma sincs, hogy ez miért zavar.

Nekem sokat beszélő pasim van, én csöndes vagyok, úgyhogy néha halálra fáraszt (értsd: háromszor el kell küldenem aludni, hogy másnap fel tudjak kelni), máskor meg kényelmes, hogy ő beszél.. ráadásul nem is hülyeségeket.

Nem hiszem, hogy csak ezen múlik. Van még rengeteg tulajdonság, egy kapcsolatban azok összessége számít. Ja.. meg van aki az elején csöndes, de ha jobban megismer akkor beszédesebb.. ezt pl. hogy szűröd ki az első randin??

2015. febr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, ha van pénzed, kocsid,házad stb. akkor bármelyik nőt megkaphatod szinte, viszont ha ezek nincsenek, akkor tehetsz bármit, nem lesz csajod.
2015. febr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
4-essel nagyon nem értek egyet.
2015. febr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"4-essel nagyon nem értek egyet."


Fejtsd ki, miért nem?

2015. febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

4-es töketlen lúzer, aki nem tud ismerkedni.

A kérdésre válaszolva:

A nők beszédkészsége sokkalta fejlettebb a férfiakénál. Ezt Evolúció bácsi azért rendezte így, mert az anyák tanítják beszélni a csemetéket. A férfi inkább a tettek embere, ő inkább csak akkor beszél, ha mondani akar valamit. Magyarázd ezt el a csajnak, és nem várja majd el tőled a tájleíró költeményeket, amikor két szóval is ki tudsz vesézni egy témát.

2015. febr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sajnos nem! bocs
2015. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!