Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem "vágyom" komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem "vágyom" komoly kapcsolatra, családra?

Figyelt kérdés

Azért raktam idézőjelbe, mert valójában vágyom rá, legalábbis azt szeretném, hogy így legyen. De úgy néz ki, én nem az a típusú ember vagyok, előbb-utóbb minden kapcsolatom ellaposodik, és onnantól kezdve csak az önuralmam szab határt annak, hogy kikacsintgassak. Futó kalandokat nagyon könnyen találok, sokszor ott és úgy is, ahol eszembe nem jutna keresni. Mintha megéreznék valahogy a csajok, hogy amúgy vevő vagyok a dologra.


Lassan 26 vagyok, a környezetemben mostanában házasodnak az emberek, én meg úgy érzem, hogy sosem lesz ebben részem, mert én nem ilyen vagyok. Pedig azt hiszem, legszívesebben az a klasszikus családapa szeretnék lenni. Nem pusztán papíron, hanem valóban megváltozni, hogy megingathatatlanul ez mozgasson az életben. Másoknál úgy látom, ez természetesen jön.


Mit kellene tennem? Hogy tudnék megváltozni?


2015. febr. 9. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
vannak magányos farkas típusok, vannak későnérő típusok. Túl sokat görcsölsz azon, hogy mit csinál a környezeted. Mindenkimás házasodik 26 évesen? Naés? Ha holnap kútba ugranak te is mész utánuk? Hülyeség
2015. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sehogy, ne akarj más lenni, családot alapítani meg tudsz 36 évesen is, addig meg élvezd az életet.
2015. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán mert igényeidhez mérten egész vonzó csajoknak könnyen bejössz. Legtöbb férfi azért állapodik meg előbb-utóbb komolyabb kapcsolatokban, mert így kap magához mérten legjobb minőségű nőt (ha nem csak külsőt nézzük, hanem iskolázottságát, jellemét, családját, stb.).
2015. febr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne akarj más lenni.

Attól, mert még így gondolod, nem vagy kevesebb, ha meg kell változnod, akkor meg fogsz.

Én családanya szeretnék lenni, de nem tudok még eljutni egy kapcsolatig, mert gátlásos vagyok ezen a téren. Ha eröltetem a változást, csak rosszabb.

Már csak várok, és hiszem, hogy egyszer történik majd valami, amitől megváltozom.

2015. febr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát most vagy


1.Magány lélek vagy :)


vagy


2.Liberális féreg vagy és belülről rágod édes hazánk nemes testét :(


De inkább az első!

2015. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 MolotovPunk ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel 27 évesen férfiként.Annyi különbséggel,hogy néha vágyok komoly kapcsolatra,néha nem.Családot viszont nem akarok egyáltalán.

Mondjuk nálam lehet az van,hogy nehezen dolgoztam még fel a 10 hónappal ezelőtti kapcsolatomat,ami elég komoly volt (majdnem másfél évig tartott.)

Egyébként nem írtad le,hogy férfi,vagy nő vagy.

Férfiaknál 30-35éves korig még nem gáz,ha addig nem házasodnak,vagy nem állapodnak meg.

Nőknél viszont szerintem úgy 30 éves korig meg kéne állapodni,persze ez változó mindenkinél,meg az is igaz,hogy nem túl egyszerű normális emberkét találni manapság.

Szerintem 26 évesen azért még ráérsz.

Egyébként én sem érzem magam családcentrikus embernek.

2015. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 MolotovPunk ***** válasza:

Ja bocs,most olvasom,hogy csávó vagy :D

Akkor még bőven ráérsz :D

Ne görcsölj ilyen dolgokon.

2015. febr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem kellene ezen rágódnod..az én bátyám 29 évesen talált normális barátnőt...

mindaddig nem érdekelte semmilyen komoly téma..

de jött ez a normális lány..és..bumm.

2015. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Magányos típus vagy. Ezzel nincs is baj. Az sokkal nagyobb baj lenne ha 26, vagy akárhány évesen belemennél egy házasságba, gyerekvállalásba, csak azért mert a környezeted ott tart, vagy azért mert a társadalom szerint úgy kell élni, hogy kapcsolat, házasság, gyerekek.

Nem mindenki alkalmas erre az életre, nem mindenki akar házasodni, nem minden ember vágyik gyerekre. Vagy nem mindenki tud vállalni gyereket ilyen olyan okból.

Ettől még senki nem lesz kevesebb mint ember, csak mert nem úgy él ahogy a többség. Sok olyan ember házasodik, vállal gyereket, akinek nem való ez az élet, azért van annyi válás.


Úgy élj ahogy te akarsz, ne a környezeted határozza már meg hol tartasz az életben. Ne mások életét akard majmolni. Ha erőlteted, úgyse leszel boldog, ráadásul boldogtalanná teszel egy másik embert is, azt akivel ezt a hamis életet építenéd fel.


Ha valamikor a jövőben vágyni fogsz családra, akkor az az érzés majd jön. Ha nem akkor nem. Nem szabad erőltetni.

2015. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!