Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
1 évig volt kapcsolatom egy férfival. Aztán nem ért Rám, állandóan dolga volt. Azt gondoltam azt akarja, hogy Én szakítsak vele. Ez meg is volt. Azóta viszont állandóan "provokál" Üzeneteket küldött, aztán úgy mellékesen megemlítette, hogy nem is tudta, hogy ez az én számom mert új telója van.....Ráérek-e ha azt mondom igen, akkor neki biztos dolga van. Egyszer én már túl léptem ezen a szakításon. Ha nem kellek neki akkor ezt miért csinálja? Miért nem enged el?
2015. febr. 9. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Kellesz neki, csak túl hiú, hogy beismerje. Azt akarja, hogy "visszakönyörögd" magad hozzá, és ő lesz a hős amiért visszafogadott, és neked ezért imádnod kell őt. Ettől függetelnül ugyan úgy nem fog Rád érni soha. Okosan teszed ha kerülöd továbbra is, játsz nyílt lapokkal, mondd el neki mi a szitu, nem akarsz tőle semmit, fogja fel, ne gyerekeskedjen. Ha ez sem segít, mondd meg neki hogy már mással vagy és hagyjon békén mert nem vagy rá kiváncsi.
2015. febr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megha a ferfiak egy resze ilyen is, hogy kiprovokalja a szakitast mert gyava kimondani higy reszerol vege (+ kenyelmes is), azert ha a lany szakit es hatarozottan teszi, az nagyin serti a buszkeseguket.

Valoszinuleg mist is csak sertettsegbol csinalja ezt (ezert is nem er ra ha megis talalkoznal vele -ha jol ertettem a leirasod).

Felejtos, tiltsd le par honapra a szamat. Aztan mar teged se fog zavarni.

2015. febr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!