Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

NEM ismerkedési celzattal trollkodok privibe más csajokkal a barátnőmből elő jött a gigafeltekeny Es feregnek nevezett amit kiakadtam (en sose illetem ilyen jelzőkkel)

A trollkodasba kérdések alatti kommentek is beletartoznak pl: szakítani akarok, blablabla

Aki szeret neten szórakozni az érti

Egy ilyenert ennyire ki kell akadni??????

23f


2015. febr. 9. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
igen, jogosan...
2015. febr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha-ha-ha. De vicces vagy...
2015. febr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok, amikkel nem illik tréfálkozni, mert könnyen lehet rossz vége és válik nehezen kimagyarázhatóvá. Részéről az, hogy féregnek nevezett téged, az természetesen túlzás, de nem alaptalan a felháborodása.
2015. febr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Csak simán fordítsd vissza a dolgot. Te mennyire akadnál ki, ha azt tapasztalnád, hogy pasiknak ír levelet privátban, esetlegesen a magánéleteteket teregetné más férfiaknak? Az éremnek mindig két oldala van.
2015. febr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, pontosan miket írsz nekik, és milyen dolgokkal viccelődsz. Mondanál egy konkrét példát?
2015. febr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azt írtam kommentbe, hogy elegem van a barátnőmből és szakítani akarok vele. Amit ő észrevett és kiakadt rajta.

Meg még olyan kérdésekre szoktam válaszolni ahol lányok írnak, hogy beszélgetnének/ismerkednének fiúkkal. Ezekre szoktam válaszolni és elkezdünk privátban beszélgetni. DE én nem ismerkedési célzattal írok rájuk!!! Csak ezt a barátnőm nem hiszi el...

2015. febr. 10. 02:38
 7/11 Költőnő? ***** válasza:
kapcsolathoz nem árt olykor felnőni fejben. Neked még nem sikerült.
2015. febr. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, nekem egyáltalán nem szokásom féltékenykedni, a barátom azzal beszélget és levelez, akivel akar. De ha olyanokat írna egy lánynak, amiket te, az bizony kivágná a biztosítékot. Jaja, higgyem is el...
2015. febr. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ő akadt ki jogosan, nem te.
2015. febr. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Jogoson akadt ki,én is kiakadtam volna a helyében..Szereted te ezt a lányt? Ha igazán szeretnéd nem művelnél vele ilyen dolgokat... Meg minek beszélgetsz más lányokkal a magán életedről? .. A h.pcsákat hanyagold,nem leszel nagyobb sztár fb mert kiszedsz belőlük pár dolgot...
2015. febr. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!