Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert tortenik ez velunk? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tortenik ez velunk? (lent)

Figyelt kérdés
Ket eve vagyunk egyutt, 1 ev 8 honapja egyutt is elunk. En 22 vagyok, baratom 30. A problemaink tobb szalon futnak... Par hete kb. baratom minden nap fajlalja a fejet, mintha szet akarna robbanni, tiszta ideg. Nem tulzok, nagyon aggodok erte. Nem azert mert bantana vagy ilyesmi, csak tenyleg percenkent valtozik a hangulata es ezzel az en eletem is megkeseriti. Nagyon szeretem ot, de minden eletkedvem elveszi depressziojaval. Volt orvosnal, megmondta hogy szerinte miert van, kapott gyogyszert ra, de nem veszi be. Fel, hogy dolgozni se tud bemenni mert bepanikol es rosszul lesz. Ki is lett irva a hetre. Kozben csinalja az erettsegit tavoktatasban, felev van, le kene adnia cuccokat... Felet vonakodva, de megcsinalja, de postan pl mar nekem kell feladnom. Masik felet lesz*rja, elokeszitettem neki mindent hozza (en mar erettsegiztem) odebb pakolta es ment gepezni... :/ Ma kaptunk fizut is, nem rosszat, annak se tud orulni. Egesz nap a gep elott ul es elados oldalakat bongesz alkatreszek utan a gepebe. 15 oratol ejfelig ez volt ma a programja. Azt mondja, mindig egyedul erzi magat, meg velem is. :( Es hogy valami hianyzik az eletebol. "Szakitott" a barataival es a regi eletevel miattam (nem azert, mert en akartam, hosszu) de most nincs egy se, ahogy nekem se. En fosulis vagyok, dolgozgatok mellette. Jelen pillanatban kisse kilatastalannak latom az eletunket, ugy erzem mintha elkezdtunk volna elfogyni. Elottem is voltak depresszios idoszakai, de akkor nem volt mellette senki, engem pedig felorol, hogy nem tudok segiteni rajta... Egy ideig rajtam vezette le, ilyesmikkel hogy en valtoztam, idegesito lettem stb., de belatta hogy nincs igaza, es hogy sajat magat vetiti ki ram. Ugy erzem, minden tolem telhetot megteszek erte otthonunkban, nem szolok barmit csinal (kaja kinthagyasa, tanyerok az asztalon, zokni a szobaban, stb, semmi hazimunkat nem csinal, max leviszi a szemetet, de nem is kerem) mert mar megkaptam, hogyha en is savanyu vagyok, neki megrosszabb. Igy probalok ugy tenni, mintha minden oke lenne. A szex sem az igazi az elmult kb ket hetben, nem sok ido, de rosszul esik. En barmikor "kiszolgalom" onzetlenul ha szeretne, pl tegnap reggel, igy most "varhatok a soromra", nem akarom emiatt is stresszelni. Nem tudom, mit tehetnek, felek, ha igy megy tovabb, nem fogom birni. Johetne mar a nyar...
2015. febr. 10. 01:00
1 2
 1/13 opened paradise ***** válasza:

A fejfájás nem lehet,hogy amiatt van,mert egésznap a gép előtt van?


Pfu,ez így nagyon elkeserítően hangzik :/

Szerveztek programokat?

Szerintem jót tenne,ha közösen elmennétek valahova.

És kéne,hogy ő is akarja a javulást.

2015. febr. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1. Elvileg nem azert, arra mar vetetett velem szemcseppet (miutan leteremtett, hogy megigertem es nem vettem, valo igaz, de neki is ugyanannyi ido, vagy csak egy szavaba telt volna emlekeztetni... de neha ugy latom, hogy a buntudatra hajt...) Mult honapban kezdtunk el eljarogatni, ebben a honapban is megyunk majd, csak auto nincs, penzben pedig korlatozottak vagyunk, de egy alkalom mar belefer. O is tudja, hogy csak magan segithet, nagyon-nagyon remelem, hogy le tudja kuzdeni.
2015. febr. 10. 01:11
 3/13 opened paradise ***** válasza:

A szemcseppel is ugyanúgy fájhat emiatt.


Ehhez meg nem feltétlenül kell autó. Nem lényeg,hogy mi,csak,hogy közösen legyen.

2015. febr. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Lehet, en nem tudom, orvos masra gondolt, de nem lehet levalasztani rola.

Helyben nem sok minden van, erdekodesi kor is mas. De itthon sokszor nezunk filmet, kutyasetaltatas, fozogetes... Ilyesmi ami belefer. Most is egesz heten egyutt leszunk, otleteket is adhattok hogy mivel probalkozzak. :) Sajnos nem egy valentin napozos tipus, ami vegul is nem baj, csak jol esne egy kis figyelmesseg, alkalomtol fuggetlenul is. De nincs panaszra okom, meg szokta fozni a kedvenc kajaimat, es sokszor hoz sutit. Sokszor mondja, hogy en vagyok neki a tokeletes, de nem mindig erzem ugy. Ma pl megkerdezte, hogy ami nem megy, miert kell eroltetni? mondom mit? es erre mondta hogy szerinte en mar nem akarom annyira a kapcsolatot mint o. Pedig errol szo sincs, csak ejjelente is par orakat alszom, orankent felebredek, tenyleg tiszta ideg vagyok en is...

2015. febr. 10. 01:22
 5/13 opened paradise ***** válasza:

Ez alapján szerintem hiányol valamit.

Minden téren próbálsz rá odafigyelni?

Tehát nem csak szex,hanem kedveskedések,amik a kapcsolat elején maguktól jöttek.

2015. febr. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ugy erzem, igen. Amikor megy meloba mindig csomagolok neki "uzsipakkot", alapbol eleg bujos vagyok, tehat ez se lehet. Kedvenc kajait tanulgatom fozni, o tanit engem (nem tipikus, de itt igy alakult) es nagyon igyekszem. Meg tenyleg probalok 100% tolerans lenni a sokszor elkovetett kupijaval is. Persze, nyilvan nekem is vannak hianyossagaim, de ebben nem erzem magam felelosnek, ugy erzem, figyelmes vagyok vele.
2015. febr. 10. 01:30
 7/13 anonim ***** válasza:
Pszichológus, de fontos hogy ő maga lássa be hogy szüksége van rá. Nem írtad milyen orvoshoz ment, de ezt gyógyszerek nem fogják megoldani, azt se csodálom, hogy nem veszi be. Nyomorúságosabb élete lesz csak tőlük..főleg ha mellette nem jár el pszichológushoz. Tudom, mert én is depressziós vagyok és kezdtem belebetegedni.. Nagyon kilátástalan néha. Rendes tőled, hogy próbálsz jó kedvű lenni, szüksége is van rá, de tényleg nem hiszem, hogy ez így megfog oldódni. Legyél vele türelmes és vesd fel neki az ötletet nagyon finoman, de ne erőltesd rá. Ez csak egy tanács, nálam működött. Ha viszont jár hozzá vagy félreértettem akkor bocsánat a hosszú szövegért. Kitartást és remélem helyre jön ő is és te is.
2015. febr. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 opened paradise ***** válasza:
36%

Akkor marad az,hogy beszéld át vele alaposan.

De tényleg és ne hagyd,hogy csak rávágjon ezt azt.

2015. febr. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Fish1 ***** válasza:

Vannak bajok.

Kapott gyógyszert,de nem veszi be, eközben attól fél, hogy bepánikol. Mártírkodik? De minek? A megoldás egyik fele ott a kezében. Vagy könnyebb sajnáltatnia magát?

A folyamatos gép előtt ülés lehet egy függőség (nem tudom, milyen sűrűn csinálja), ami ez esetben azt jelenti, hogy valami lelki dolog elől menekül.

Az, hogy egyedül érzi magát még társaságban is, azt jelenti, hogy belül valamin vívódik, harcol önmagában.

Az, hogy semmi miatt nem szólsz neki és mindent eltűrsz, valamint az, hogy a szexben kiszolgálod, nem vezet jóra. Ez azt jelenti, hogy te megalkuvó vagy a kapcsolatban, behódolsz neki. Ez viszont oda vezet, hogy nem fog tisztelni téged és kapcarongyként fog használni, mert látja, hogy megteheti, úgysem lesz következménye.

Szerintem nyugodt hangnemben beszéljétek meg a dolgokat és fontos, hogy ne úgy add elő, hogy "te ezt meg ezt nem csinálod", hanem úgy, hogy "nekem rosszul esik, amikor...".

2015. febr. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem menne el pszihologushoz, 100%. :( Utoljara azt mondta, hogy inkabb ne is beszeljunk rola, mert csak erositem a betegsegtudatat, es igy hatha jobban figyelmen kivul tudja hagyni (szerintem nem igy van, de rahagytam). Minden szabadnapjan sok orat gepezik, allitasa szerint, mert semmi mas nem kepes lekotni. Igen, sajnos valoban tul megalkuvo vagyok, csak tenyleg barmit megtennek hogy konnyebb legyen neki. Az a baj, hogy mas szempontbol is nehez eset, nem lehet egyszeruen az erzesekrol beszelni vele. Nekem az ilyen temaktol altalaban patakokban kezd folyni a konnyem, mig ot ez idegesiti (?)... Es hat amugy se szeretne errol beszelni...
2015. febr. 10. 02:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!