Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdeklődik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklődik az életemről a párom?

Figyelt kérdés
Alig kérdez valamit. Lehet, hogy egyszerűen nem érdeklem? Vagy csak ő ilyen ember?

2015. febr. 10. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt? A párom szó hosszabb időre utal, viszont akkor mi volt az elején??

Bármi lehet, helyzettől függően. Én sem vagyok egy érdeklődős típus. Látom a másikon és próbálom a szerint tenni a dolgokat... bár.. gyanítom itt komolyabb a gond.

Kicsit bővebben?

2015. febr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindig ilyen volt. De most még annyira sem érdeklődik, mint korábban.
2015. febr. 10. 09:47
 3/6 anonim ***** válasza:

De teljesen értem a kérdést.

Mit kéne érdeklődnie? Mit nem tud rólad?

Mire gondolsz?

Mit szoktatok együtt csinálni? Miről szoktatok beszélgetni.

2015. febr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk pl. a mit ettél, mi volt a munkahelyeden szerű kérdéseket én sem csipem, ezért ilyet én se szoktam kérdezni.
2015. febr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én volt párom is ilyen volt, alig mukkant meg.

A mostani párom sem egy nagy szószátyár (bezzeg én!), de legalább érdeklődik, törődik velem, meghallgat. Én is meghallgatom, tudunk beszélgetni. Ez nagyon fontos. Egy kuka emberrel kínszenvedés együtt élni!

2015. febr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg tőle, vagy pedig kezdjél el mesélni magadról, és figyeld meg, mennyire érdeklődő. Ha kevéssé, akkor nem a te párod, keress mást, lehet, hogy csak "arra" tart.
2015. febr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!